انتقاد تند و بی‌سابقه یک نیروی حزب‌الله از خامنه‌ای

يکی از نيرو‌های حزب‌الله در شبکه اجتماعی «گوگل‌ پلاس» با انتشار يادداشتی از علی خامنه‌ای به خاطر «بی‌عملی» و سخنرانی‌های بی‌ثمر انتقاد کرد.

مهپويا دماوند در تازه‌‌ترين پست خود خامنه‌ای را مهمترين سد نيرو‌های انقلابی و «دلواپس» معرفی کرده و به سياست‌های وی اعتراض کرده است.

وی نوشته که خامنه‌ای تنها سخن می‌گويد و از وی عملی سر نمی‌زند.

با امضای توافق‌نامه جامع هسته‌ای ميان ايران و گروه ۱+۵ گروهی از حاميان علی خامنه‌ای به شدت سرخورده شده و زبان به انتقاد از سياست‌های کلان نظام گشوده‌اند.

متن کامل اين پست:

ولی فقيهی که خودش خودش را در چهارچوب قانون محصور کند و نخواهد از اختيارات فراقانونی‌اش استفاده کند و صرفا شعار و موضع و حرف و سخن براند مردم هيچ کاری نمی‌توانند برايش بکنند.

الان کم دلواپس نداريم... کم مردم درخواست بازپخش مستندهای هسته‌ای ثريا رو ندادند... کم مردم عليه مواضع ذلت‌بار دولت موضع نگرفته اند... کم متون توافق شده نقد و بررسی نشده...

اينکه بگی برای تصويب اين متن، يک مسير قانونیِ پيش‌بينی‌شده‌ای وجود دارد که بايد اين مسير را طی کند عملا خود را محدود به قانون کرده‌ای...

و اين رو هم در نظر بگيريد که اگر مردم بخواهند اقدام عملی انقلابی هم داشته باشند خود ولی فقيه جلوشون می‌ايسته... همون‌طور که جلو اقدام مردم عليه ل {علی لاريجانی} در قم ايستاد و همون‌طور که جلو اقدام مردم عليه حسن خمينی ايستاد...

هر بار مردم خواستند عملا بعضی‌ها رو به زباله دان تاريخ بفرستند خود ولی فقيه جلوشون موضع گرفت... اخيرا هم در پاسخ به نامه رئيس جمهور، مردم رو به متانت دعوت کرد...

پس اقدام عملی که نمي‌شود... اقدام سخنی هم که اگرچه آنچنان فايده ای ندارد اما به شايستگی توسط مردم دلواپس در صدا و سيما و شبکه‌های اجتماعی انجام شده...

شعارهای مردم در راهپيمايی‌ها هم که ضد استکباری بوده... تشييع پيکر شهدای غواص هم که اون‌جور...

مردم بيش از اين چه کار می‌تونستند بکنند و نکردند؟ مشکل از هرجا باشه از مردم نيست... در حلقه اقدام فقط يک جا ميلنگه که همون حرف بی عمل است.

 

Printer-friendly version
برچسب ها:
کاربر مهمان در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ :
سال 58 که چماقداران (حزب الله

سال 58 که چماقداران (حزب الله بعدی) شروع به حمله به تجمعات و اتش زدن کتاب فروشی ها کردند ، علی اصغر حاج سید جوادی در مقاله ای در نشریه جنبش به اخوندها هشدار داد که این اراذل که با چماق به ججان مردم انداخته اید ، روز به روز قدرت میگیرند و یک روز این چماق را برای سر خودتان بالا میبرند . ظاهرا آن روز رسیده است !

کاربر مهمان در تاریخ ۲۲ دی ۱۳۹۴ :
نوشته حزب الله از دفتر ولی

نوشته حزب الله از دفتر ولی امر صادر شده است تا بلکه آقا را بترسانند و علیه دولت با خود همراه کنند !!

میهمان در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۴ :
شما هم فقط گیر دادین به دو تا

شما هم فقط گیر دادین به دو تا حزب الهی مجهول الحویت که تو گوگل پلاس پست میزارن که معلوم نیست حساب کاربری مال خودشونه یا نه
تا حالا ۳بار خبر شبیه به این رو گذاشتین

کاربر مهمان جواد در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۴ :
امامتان شانس آورد زود رفت، وگرنه او ازهمه تنها تر می بود.

داداش جاده پردست انداز است و گاهی سنگلاخ،موتور به روغن سوزی افتاده.ازاین ماشین اسلام و انقلاب زیادی کار کشیده شده.باید پذیرفت این ماشین باتوجه به توانش خوب کارکرده.در صدر اسلام تازمانی که رهبرانش از چپاوُل و غارت قبایل و کشورهای دیگر به رفاه رسیده و فربه شدند،«شکم گرسنه اشان گوشت آورد و زنان ایرانی را بعنوان اسیر بقول آن آخوند که تبلیغ میکرد؛ چندین بار قرعه کشیدند و باز هم اضافه آمد ؛ برده جنسی خود کردند؛ » دیگر حاضر نبودند به جنگ بروند و کشته شوند.سهم از غارت مرم و درآمد سهمیه از حکومت تحت عنوان،سهم مهاجرین و انصار از درآمد حکومت تصورش خیلی راحت است،که در خانه زیر سایه بمان و درهوای گرم خودت را به تهلکه مینداز.
مدیریت ضعیف خلیفه چهارم اسلام ،علی،بجای پیشرفت مسلمین،جنگ خانگی و مسلمان کشی براه انداخت. در ظرف چهار سال حکومت،سه جنگ بزرگ،داخلی را پیش برد و هرچه توانست از مسلمین مهاجر و انصار کشت.در آخر توسط یک مسلمان دوآتشه ترور شد، و فتنه به آخر رسید.
حال تصور کنید حکومت شیعی مدعی جانشینی وی را.همه چیز در حال توقف است،اره درگلو گیر کرده،نه راه پس ونه راه پیش باقی مانده. برای کسی که مدعی انقلابی گری دارد،«من سیاسی نیستم،انقلابی ام؛فرموده این یکی علی». انقلاب ،یعنی حرکت رو به جلو .توقف،یعنی شکست،یعنی مرگ.
این دوسال پیش رو سالهای بُن بست انقلابیون است،چنانکه فیدل کاسترو زانو زد.این یکی علی هم با زانو زدن بشار اسد،خود و حزب الله اش زانو خواهند زد.
به این آقای ،مهپويا دماوند ، باید گفت برادر دیر فهمیدی؛ برو مثل علی شریعتی بگو علی تنها بود.
قاتلین همیشه تنهایند.امامتان شانس آورد زود رفت، وگرنه او ازهمه تنها تر می بود.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۴ :
حزب الله

ایشان درست می گویند
1-هاشمی یک مافیای مخوف و قاتل بی شرم است .
2-رهبر توسط نیروهای حزب الله رهبر است .
3-ایشان باید تابع حزب الله باشد چطور برای ثبات و قدرت سرکوب حزب الله خوب است اما دراین مورد به زنجیر دیگری بایستی متصل شد .
4-فتنه اکبر یعنی هاشمی رفسنجانی تا زمانیکه حضور دارد به خیانت های خود ادامه خواهد داد .

کاربر مهمان:محمد در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۴ :
اين آقاي حزب الله ! طوري حرف

اين آقاي حزب الله ! طوري حرف ميـزند...توگويي كه ايشــان وگروه اندك شــان دراكثريت مطلق هستنـــد! نه برادر شما دركل به 5 يا حداكثر از7درصــد تجاوز نميكنيــد! شما با توافق هستــه اي مخالف هستي...هرگزفكركردي كه موافقان اين طرح چــه مقــدار از ملت انـد؟ شما اگر منطق داشتيــد كه با ســرنيـزه به مبارزه با با حرف وگفتگو نمي آمـديـد...

کاربر مهمانكامران در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۹۴ :
٥٠ درصد ديگه كه به روحاني راي

٥٠ درصد ديگه كه به روحاني راي ندادند مردم نيستند؟

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ :
رهبرى و هاشمى ستون هاى اين

رهبرى و هاشمى ستون هاى اين انقلاب و يادگاران پر ارزش امام هستند. حرفشان و سكوتشان
هزاران رحمت است .
نگران اينده بايد بود كه نا اهلان كار را به دست بگيرند. اما چنين نخواهد شد و حقيقت ادامه خواهد يافت

کاربر مهمان در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۴ :
این بابا کجاش یک نیروی حزب

این بابا کجاش یک نیروی حزب اله است؟
این قبیل افراد مانند خوارج هستند که از امام زمان خودشون می خواهند جلو بزنند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۴ :
تاسف

عزیز من شما از مردم حرف میزنی؟؟
مردم خودشون به روحانی رای دادن و خواستند مسیر کشور عوض بشه
جرات دارید برای مسئله هسته ای رفراندوم برگزار کنید
هر وقت جرات داشتید که برای مسایل کلان کشور از رفراندوم استفاده کنید
اونوقت از مردم و نظرشون صحبت کنید

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)