ادعای تازه محافظه‌کاران:

تصاویر خامنه‌ای در خانه سوری‌ها و دستان لیبیایی‌ها

حامیان علی خامنه‌ای می‌گویند در حال حاضر تصاویر رهبر جمهوری اسلامی در خانه‌های مردم سوریه نصب شده و در دستان مبارزان لیبیایی حمل می‌شود.

مرکز خبر حوزه روز یکشنبه (۱۳ شهریور) به نقل از خبرنگار اعزامی خود به سوریه گزارش کرده است: «بسیاری از مردم سوریه به مقام‌ معظم‌ رهبری علاقه‌مند هستند و عکس آقا در برخی منازل سوری‌ها وجود دارد.»

این سایت همچنین ادعا کرده مردم سوریه بشار اسد را «دوست دارند و از وی حمایت می‌کنند.»

احمد سالک عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با سایت «ندای انقلاب» ادعا کرده است: «امروز عکس امام و مقام معظم رهبری در لیبی، مصر و سایر کشورهای اسلامی در دست انقلابیون دیده می‌شود.»

در ماه‌های اخیر بسیاری از روحانیون حاکم بر ایران بار‌ها ادعا کرده‌اند که وقایع جهان عرب ناشی از تاثیرات جمهوری اسلامی است.

برخی دیگر از روحانیون همچون آیت‌الله نوری همدانی نیز از وقایع جهان عرب به عنوان نشانه‌ای از نشانه‌های ظهور امام دوازدهم شیعیان یاد کرده‌اند.

پیش‌تر محمد سعیدی امام جمعه شهر قم با اعلام اینکه معترضان در تونس و مصر «رهبر» ندارند، گفته بود مردم این دو کشور بدانند علی خامنه‌ای رهبر مسلمانان جهان است و باید «مطیع» وی باشند.

محافظه‌کاران در ایران با آغاز تحولات جهان عرب تلاش می‌کنند وقایع کشور‌های عربی را با انقلاب ایران مرتبط کنند.

هواداران علی خامنه‌ای و محمود احمدی‌نژاد نیز هر یک به طور جداگانه مدعی‌اند رهبر و معمار «خاورمیانه نوین» هستند.

سال گذشته ابوالحسن نواب رئیس دانشگاه‌ ادیان و مذاهب گفته بود مردم مصر «شیعه محبتی» هستند و اگر به «شیعه ولایتی» هم بپیوندند، جزو شیعیان واقعی محسوب خواهند شد.

کامران در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ :
آنچه که ما از خبرگزاریهای

آنچه که ما از خبرگزاریهای معتبر جهان دیدیم در دست لیبیایی ها بجز اسلحه چیز دیگری ندیدیم. در ضمن وقتی مردم سوریه پرچم کشورمان ایران را جلوی دوربینها به آتش می کشند؛ چگونه در خانه هایشان عکس خامنه ای ست؟

فریبرز در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ :
اورین , اورین

اورین , اورین

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)