دانشگاه «امام حسین» وابسته به سپاه اعلام کرد:

آماده افشای جزئیات مذاکرات هسته‌ای هستیم

دانشگاه «امام حسین» وابسته به سپاه که برخی دانشمندان هسته‌ای عضو هیات علمی آن هستند با صدور بیانیه‌ای از اعلام آمادگی خود برای افشای جزئیات «زیاده‌خواهی‌های» آمریکا در مذاکرات خبر داد.

این دانشگاه در بیانیه‌ خود که روز پنجشنبه (هفتم خرداد) منتشر کرده با هشدار به دولت حسن روحانی و تیم مذاکره کننده ایران٬ اعلام کرده از روند مذاکرات هسته‌ای «عمیقا ناراضی» است.

این بیانیه علت «نارضایتی» دانشگاه «امام حسین» و اعضای هیات علمی آن را «زیاده‌خواهی‌ها» آمریکا معرفی کرده است.

این بیانیه درخواست آمریکا برای مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای ایران را «تجاوزی» ارزیابی کرده که مسیر آن با هر عنوانی که آغاز شده باشد باید «مسدود» شود.

دانشگاه «امام حسین» در واکنش به این درخواست و بدون اشاره به تیم مذاکره کننده هسته‌ای افزوده «انتظار یاری و مساعدت از چنین دشمنی٬ نوعی سفاهت سیاسی محسوب می‌­شود.»

در بخش دیگری از این بیانیه ادعا شده که تحریم‌ها علیه ایران تاثیر چندانی نداشته و هدف از وضع آنها ایجاد نارضایتی در میان مردم بوده که این سیاست تاکنون «موفق» نبوده است.

با سخنان هفته گذشته علی خامنه‌ای در دانشگاه «امام حسین» مبنی بر مخالفت با بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای٬ فشار‌ها علیه دولت حسن روحانی افزایش یافته است.

طی چند روز گذشته اخبار٬ گفتگو‌ها٬ گزارش‌ها و تحلیل‌ها زیادی در ایران علیه مذاکرات هسته‌ای منتشر شده و از تیم مذاکره کننده خواسته شده به خط قرمز‌های رهبر بیشتر توجه کند.

دانشگاه «امام حسین» نیز در بیانیه خود نسبت به هرگونه «تخطی» و «تعرض» از دستور‌ها و خواسته‌های رهبر جمهوری اسلامی درباره مذاکرات هسته‌ای هشدار داده است.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ :
دو سه بند مونده به پایان

دو سه بند مونده به پایان دقیقا از افشای جزییات گفتند مثلا لینکش رو گذاشتی که چی ؟ سند مزخرف بودن نظرت ؟

کاربر مهمانعلی در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۴ :
همانطوریکه امام خمینی امر

همانطوریکه امام خمینی امر کرده هر چه میکشیم از دست این شکاف هاست باید این شکاف ها را پر کنیم دشمنان اسلام در پی شکاف هستند اما رجال اسلام شکاف ها را پر میکنند طوری نشود که شکافی پر نشود و خدای تعالی ناراضی شود تا بوده شکاف بوده اما سرداران اسلام عزیز هم انرا پر کرده الان هم مقام رهبری خودش همه شکاف ها را پر کرده مرگ بر امریکا

کاربر مهمان در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۴ :
دیگر فصل الخطابی وجود ندارد

دیگر فصل الخطابی وجود ندارد یا اعتمادی به فصل الخطاب نیست ؟
دانشگاهیان امام حسین فراموش کرده اند که تحت ولایت ولی فقیه قرار دارند و ولی آنان بر مذاکرات نظارت دارد ؟

کاربر مهمان در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۴ :
بنده این بیانیه رو دیدم . هیچ

بنده این بیانیه رو دیدم . هیچ جایی از این بیانیه این تیتری که شما زدین نیست . اصلا این جمله ی آماده افشا مذاکرات هستیم به کار برده نشده حتی جمله ای شبیه به اون . فقط مخالفت خودشان را با منظق مذاکرات اعلام کردند . این هم لینک : http://alef.ir/vdcivparut1ayz2.cbct.html?273180

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)