ویژه‌نامه تمجید از علی خامنه‌ای منتشر شد

ماهنامه «امتداد» وابسته به بنیاد «حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس» ویژه‌نامه‌ای در تعریف و تمجید از علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی منتشر کرد.

در این ویژه‌نامه به نقل از برخی نزدیکان خامنه‌ای٬ گفتار‌ها٬ نوشتار‌‌ها و خاطراتی در تعریف از شخصیت رهبر جمهوری اسلامی جمع‌آوری شده است.

از مهمترین بخش‌های این ویژه‌نامه٬ گفتگو با یکی از محافظان رهبر جمهوری اسلامی است که وی به تشریح برخی فعالیت‌های روزانه خامنه‌ای پرداخته است.

این محافظ گفته که رهبر جمهوری اسلامی دائم در حال گفتن «ذکر» است٬ به کوهنوردی علاقه فراوانی دارد و تمام خانواده‌اش حافظ کل قرآن هستند.

در بخش دیگری از این ویژه‌نامه٬ مصادیقی از زندگی «ساده» علی خامنه‌ای از سوی گروهی از مقام‌های سیاسی نزدیک به وی بیان شده است.

در این بخش از زبان این افراد به تواتر نقل شده که رهبر جمهوری اسلامی زندگی «ساده‌ای» دارد تا جایی که وی با «پول قرضی» خانواده خود را اداره می‌کند.

در این ویژه‌نامه به نقل از محمدتقی مصباح یزدی نیز نوشته شده که آقای خامنه‌ای از «گوشت کوپنی» در خانه خود استفاده می‌کند.

دیدگاه گروهی از مقام‌های سیاسی جهان در مورد شخصیت فرهنگی٬ هنری و سیاسی خامنه‌ای از دیگر بخش‌های این ویژه‌نامه است.

در این بخش نقل قولی از ابوالحسن بنی‌صدر، اولین رئیس‌جمهور ایران در تمجید از خامنه‌ای مبنی بر اینکه «اگر امام بود، صد‌ها بار به او احسنت می‌گفت» دیده می‌شود.

بخش‌های دیگر این ویژه‌نامه مربوط به تعاریف و تمجید‌هایی است که نزدیکان علی خامنه‌ای از ابعاد شخصیت فرهنگی٬ سیاسی و اجتماعی وی بیان کرده‌اند.

کامران در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ :
همه دیکتاتورهای جهان وقتی در

همه دیکتاتورهای جهان وقتی در اداره مملکت خود مستاصل می شوند سعی می کنند برای جلوگیری از ریزش نیروهای وفادار بخود چنین ویژه نامه های فرمایشی یی را منتشر کنند. این ویژه نامه ها مصرف داخلی داشته تا کسانی را که چشم و گوش بسته از این دیکتاتورها جمایت می کنند ریزش نداشته باشند.

اما کوس رسوایی سید علی خیلی وقت است که نه در ایران بلکه در جهان به صدا در آمده. با این معصوم سازی ها که ترفند حامیان رانت خوار اوست راه به جایی نمی برد.

یک روز یاعلی گویان به دنیا می آید؛ یکروز سید خراسانی می شود؛ یکروز خود را در مقام علی می بیند و دیگران را طلحه و زبیر و حال که "توهم " لقب رهبر مسلمین جهان!!!!!! را برای او ساخته اند.

این نشانه ها خبر از سقوط تدریجی این دیکتاتور را می دهد. کشوری که رهبر خود خوانده اش شبانه روز یا به فکر ذکر است یا نماز و خوردن و خوابیدن و کوهنوردی کردن بهتر از این نخواهد شد. سقوطش نزدیک است به یاری خدا.

دومینوی بهار اعراب بیخ گوش اوست.

بهنام در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ :
رهبری که با قرض روزگار

رهبری که با قرض روزگار بگذراند، گدایی است که گدا می پروراند

فریبرز در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ :
خود گویی و خود خندی

من یکمقاله ترجمه شده از یک مصری رو خوندم. اصلش هم پیدا کردم. نویسنده در مورد رفسنجانی کلی مطلب نوشته که کلا توی ترجمه حذف شده. خیلی از چیزایی که در مورد رفسنجانی گفته به خامنه ای نسبت دادن.
اینم لینکش:
http://www.alhiwaraldini.com/Portal/Cultcure/Arabic/CategoryID/6423/Case...
یک مقاله دیگه هم از موسسه کارنگی نوشته که اساسا چنین مقاله ای در هیچ جای وب سایت موسسه نیست. نه اسم مقاله را داده اند، نه مجله ای که اونو چاپ کرده نه حتی اسم نویسنده. کلا خودشون برای خودشون می نویسن و می خونن و حال می کنن.

abdolah در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ :
اين كار انسان را به ياد ضحاك

اين كار انسان را به ياد ضحاك ماردوش مي اندازد كه بادمجان دور قاب چين هايش به فرمان او براي پاك كردن چهره جنايتكارانه اش صلا در داده بودندگ كجاست كاوه آهنگر!!!!

abdolah در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ :
اين موضوع انسان ايراني را ياد

اين موضوع انسان ايراني را ياد آخرين روزهاي ضحاك مي اندازد كه توسط بادمجا دور قابچين هايش مي كوشيد از خود چهره اي موجه بسازد!
كجاست آن كاوه آهنگر!!!!!

احسان در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ :
مشک ان است که خود ببوید..نه انکه عطار بگوید

از نوکران جیره خور یک دیکتاتور باید همین حرفها را شنید و چنین نشریاتی را البته با کاغذ کوپنی و پول قرضی چاپ کرد

احسان در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ :
مشک ان است که خود ببوید..نه انکه عطار بگوید

از نوکران جیره خور یک دیکتاتور باید همین حرفها را شنید وچنین نشریاتی راالبته با کاغذ کوپنی وپول قرضی چاپ کرد

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)