دوربین مداربسته هتل «تارا»

See video

برخی سایت‌های محافظه‌کار فیلمی منتشر کرده و اعلام کرده‌اند این فیلم متعلق به دوربین‌های «مدار بسته» داخل هتل «تارا»ی مهاباد است.

 

کاربر مهمانemam khomeini در تاریخ ۷ دی ۱۳۹۴ :
closed circut cams

in video edit shode by Khamenei's Mafia. Har olaghe mosalmoon midone ke camraye madarbaste zoom nadaran. Khamenei va mafiaye khameneie Iran ro be yet keshvare mafiaee tabdeel kardand.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ :
فیلم جعلی

این تنها فیلم جعلی نیست.فیلم ساختگی یورش به زندانیان کهریزک یادتون نیست ؟؟ یه فیلم ساختگی زنده بودن ندا اقا سلطان !! یا . . .

کاربر مهمان در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۴ :
معیار سنجش آی کیوی یک ملت!

این فیلم بدلایل زیادی می تواند جعلی باشد ولی ملتی که تنها تکان خوردن دوربین را نشانه جعلی بودن آن میداند الحق که چنین حاکمان و نظامی لایقشان هستند...
این فیلم از روی تصویر مداربسته با دوربین دیگری فیلم برداری شده است. چرا خیلی ها این مساله ساده را متوجه نمیشوند؟! میشود نقش بازی کرد و تاریخ و ساعت جعلی هم به سیستم خوراند و براحتی چنین فیلمی ساخت. اطلاعات این کارها رو بلده.

کاربر مهمان در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۴ :
منم با تکان خوردن دوربین یقین

منم با تکان خوردن دوربین یقین کردم که ساختگیه

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ :
نه بنظر ساختگي نمياد فيلم ار

نه بنظر ساختگي نمياد
فيلم ار ارشيو ضبط در حال پخش شدن با مانيتور هست. و شخصي از روي ست پخش مانيتور دستگاه در حال فيلمبرداري هست.انگار شما از صفحه نمايشگر لپ تاپ .. با گوشي فيلم بگيريد...

ahmad sarraji در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ :
https://www.facebook.com/pages/%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%89-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86/528793910554219?ref=aymt_homepage_panel
دوربین مدار بسته با آن تکان

دوربین مدار بسته با آن تکان ها و حرکت ها چگونگی ساختگی بودن سناریو کثیف ملا ها را بار دیگر نشان می دهد . یعنی هر شخصی بسادگی می تواند ساختگی بودن این فیلم را تشخیص بدهد.
شرم و حیا نعمتی بزرگی است که ملا جماعت از آن بی بهره هستند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ :
جالبه این دوربین مدار بسته به

جالبه این دوربین مدار بسته به جای اینکه ثابت باشه کلی حرکت و تکان داره
احتمالا فیلم ساختگی است

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)