کاظم صدیقی با انتقاد از «بدحجابی» در پروازها:

مناظر داخل هواپیما‌ها دل انسان را خون می‌کند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران با انتقاد از وضعیت «عفاف» و «حجاب» زنان در هواپیماهای ایران گفته «وضع هواپیما‌ها خیلی بد است و مناظری در آن دیده می‌شود که دل انسان را خون می‌کند.»

آقای صدیقی افزوده در داخل هواپیما‌ها هنگام پرواز «خیلی بی‌حیایی دیده می‌شود؛ در برخی از هواپیما‌ها آن چنان وضع را به سمت بدحجاب‌ها پیش برده‌اند که اگر یک طلبه تذکر دهد عصبانی می‌شوند.»

وی اضافه کرده «اگر بی‌حیایی و گناه آشکار بود، غیرت دینی اقتضا می‌کند تذکر داده شود و حداقل در برابر گناه اخم کرد.»

روحانیون حاکم بر ایران سال‌هاست به وضعیت پوشش گروه قابل توجهی از زنان و مردان در این کشور اعتراض داشته و خواستار برخورد با کسانی هستند که پوشش اسلامی را رعایت نمی‌کنند.

این اعتراض‌ها و درخواست‌ها در شرایطی ادامه دارد که اخیرا محمد‌رضا زائری یکی از روحانیون فعال در حوزه فرهنگ و جامعه گفته «اجباری کردن حجاب» در ایران اقدامی اشتباه بوده که همچنان ادامه دارد.

زائری از مقام‌های جمهوری اسلامی خواسته به اشتباه خود اعتراف کرده و چنین سیاسی را ادامه ندهند.

 

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ :
درود بر همه ی نظردهندگان

درود بر همه ی نظردهندگان

مسعود در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
عزیزان من

دوستان عزیز با عرض پوزش شما چرا ساده انگاری میکنید؟ خود این مردکه پدر..... بهتر از من شما میداند درد این مردم بی حجابی یا چند نخ موی سر یک دختر نیست . او بهتر از من وشما میداند شکم مردم گرسنه است وخیلی ها برای امرار معاش خود دست به کاری میزنند. تن فروشی برای این فاحشه های سیاسی کاری روزمره عادی است. هر از چندی با عنوان کردن این مطالب وجری کردن مردم اذهان عمومی را به سمت و سویی هدایت میکنند که منظور ومطلوبشان است.

ایرانی گم نام در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ :
آخوند همیشه گریان

واقعا این درد را باید به کجابرد ؟ توی آخوند شیاد اصلا دلت به حال کارگران ایران که با فقر دست و پنجه نرم میکنند و یا بیمارانی که ازفرط نداری به متخصص رجوع نمیکند که ویزیت بیشتری نپردازد ویا انبوه جوانانی که ازاستیصال کلیه شان را به معرض حراج گذاشته اندو من دیدم که مقداری ازکبد خود را عرضه میکنند و یا ازسر نداری بچه و جگرگوشه خود را واگذار میکنند وتن فروش های روزافزون و کارگرانی که ششماه و یازده ماه حقوق حقه خود را هم دریافت نکرده اند ! آیا دل ناپاکت خون شد ؟ در مملکتی که نوه یک آخوند (ربانی شیرازی ) با خمس و زکات و رد مظالم موروثی پورشه چند میلیاردی با دوست دخترش ( نوه این آخوند نامزد داشته ) سا عت چهارصبح چه غلطی میکرده که فرمان را به آن دختر بدبخت جنوب شهری داده بوده که هردو را به کشتن داد ! برای این چیز ها دل نا پاکت نمی سوزد برای کارگر و کارمند بد بختی که دارد مدت قراردادش به سر میرسد گریه نمیکنی ؟ برای مملکتی که تحریم شده و هر گوشه اش را چند دزد سر گردنه دارند میچاپند دل نمیسوزانی واقعا چیزی به اسم شرم حیا غیرت و بشر دوستی در وجود شما نا مردان آخوند آیا یافته میشود ؟

خُسن آقا در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ :
http://blog.hasanagha.org
آخوند و هواپیما

خوب ... تو چرا سوار هواپیما می‌شی! خر هم برای تو زیاده.
سابقا آخوندها پنج زاری بودند و مرکبشان خر، حالا ببین آخوند گدا گشنه به کجا رسیده که در کار هواپیماسواری ملت هم دخالت می‌کند!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ :
در پروازهای داخلی و پرواز به

در پروازهای داخلی و پرواز به عربستان و عتبات کسی اجازه بدحجابی به خود نمیدهد . حضرت آیت الله عازم کجا بودند که وضعیت در هواپیما خون به دل ایشان کرده است ، تایلند یا پاریس یا لندن . ایشان برای خون به دل نشدن از جت خصوصی شرکای خود از قبیل مومنینی چون بابک زنجانی استفاده کنند .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)