محسن رضایی خطاب به حسین شریعتمداری:

به توهین‌ها و بی‌حرمتی‌ها پایان دهید

محسن رضایی٬ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای کوتاه خطاب به حسین شریعتمداری نماینده علی خامنه‌ای در موسسه کیهان به وی هشدار داد به «توهین‌ها» پایان دهد.

آقای رضایی این نامه را در واکنش به سرمقاله روز چهارشنبه (۲۳ اردیبهشت) حسین شریعتمداری در روزنامه کیهان نوشته است.

شریعتمداری در این سرمقاله از محسن رضایی به خاطر بیان این مطلب که «سلاح‌های ما برای دفاع از عربستان است» انتقاد کرده و نوشته این سخنان به منزله انکار «جنایت‌های» ریاض در یمن است.

وی افزوده «بی‌دقتی برادر محسن در اظهارات یاد شده و آثار سوء آن به شدت درخور ملامت و بایسته اصلاح است.»

محسن رضایی نیز در واکنش به این سرمقاله خطاب به شریعتمداری نوشته «هیچگاه فکر نمی‌کردم افرادی در جبهه انقلاب پیدا شوند که نسبت به برادران خود این همه بی‌حرمتی کنند.»

رضایی افزوده شریعتمداری ۱۵ سال است به همراه دوستان خود «ده‌ها توهین و افتراء» متوجه وی کرده و سرمقاله روزنامه کیهان «بی‌حرمتی»ای غیرقابل تحمل است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به شریعتمداری نوشته «این مواجهه ضدارزشی و غیراخلاقی، غیر قابل پذیرش است. بگذارید این قبیل مسائل پایان یابد و بیش از این پیش نروید.»

وی در نامه خود اظهار امیدواری کرده که شریعتمداری «بی‌حرمتی» خود را «جبران» کرده و سرمقاله مذکور را «اصلاح» کند.

 

ایرانی گم نام در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ :
افشا گری

در جواب هم وطنی که جناب محسن رضایی را به آرامش دعوت کردند وگفتند باید به بیت خود برسند !باید بگویم که اگر تشریف ببرید احمد آباد نزدیک شهرک ولیعصر و شهریار آنتن بسیار عظیمی را مشاهده میکنید که امواج رادیوی جمهوری اسلامی ازآنجا پخش میشود که زمین زیاد بزرگی هم نیست ولی درست جنب همین مکان سمت شرق زمینی را مشاهده میکنید با ابعاد حیرت آور هزاران هکتار که شامل مزرعه علوفه زرت و کشت انواع محصول و پیست اسب دوانی و دیگر امکانات این زمین متعلق به برادر جناب محسن رضایی و در اصل متعلق به شخص ایشان است . اگر به بنگاه های املاک آن ناحیه سری بزنید و قیمت هر متر زمین را بگیرید ازتخمین قیمت هزاران میلیاردی سرتان به دوران خواهد افتاد . البته ما بخیل نیستیم این زمین حتما با کد یمین وعرق جبین حاصل شده وهمه ساله علاوه بر مالیات !! وعوارض !! حتما زکات بایسته را پرداخت مینمایند تا حلال وطیب وطاهر باشد! و اگر سوال کنید کنید میگویند ((درحقیقت مالک اصلی خداست این امانت بهر روزی نزد ماست )) ومنتظر هستیم که تا حضرت قائم ظهور کند تا دو دستی تقدیم کنیم . تقبل الله .

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ :
به خودآیید!

آقای رضایی وقت آن نرسیده اعتراف نماییدهیچ عرضه ای درهیچ زمینه ای ندارید؟درجنگ باخودرایی ومقابله بانظرات دلسوزانه ارتشیان،خون صدهاهزارنفرازجوانان ایران راهدردادید!شماحتی نتوانستیدبرخانواده خودتسلط ومدیریت داشته باشیدوفرزندتان بامدارک سری ومحرمانه به آمریکاورفت واطلاعات وی به دشمنان باعث پایه گذاری تحریم های بیشترگردیدو.....پس باثروت کلانی که ازاین انقلاب نصیبتان شده به خانواده خودبرسیدودست ازسرانقلاب بردارید.متشکرم

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)