کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

بیشتر خسارت‌های انسان به خاطر آزادی است

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران می‌گوید انسان‌ به طور «تکوینی» آزاد است که انتخاب کند٬ اما از نظر «تشریعی» آزاد نیست.

آقای صدیقی افزوده بیشترین «خسارت‌های» عمر آدمی مربوط به حوزه «آزادی‌ها» است در صورتی که انسان‌ها باید «مامور»٬ «بنده» و «مجری» دستور‌های خداوند باشند.

اردیبهشت ماه سال گذشته نیز محمدتقی مصباح یزدی «آزادی» را «بتی» ساخته آمریکا دانسته و گفته بود باید با «ایستادگی» و «مقاومت» این «بت» شکسته شود.

مصباح یزدی افزوده بود مبنای فرهنگ کنونی جهان «آزادی» به معنای «بی‌بند و باری» است و این مسئله بر روشنفکران و دولت‌مردان ایران نیز تاثیر گذاشته و آن‌ها «جرات» مخالفت با آن را ندارند.

روحانیون حاکم بر ایران سال‌هاست که در نکوهش آزادی و تمجید بندگی سخن می‌گویند و از مردم ایران می‌خواهند با عمل به دستورات اسلام بنده خوبی برای خداوند باشند.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ :
آزادی خدا دادی

خداوند انسان را آزاد آفریده است همانگونه که او را لخت و عریان خلق نموده است به او این آزادی را داده است که خود نیز تن پوش خویش را انتخاب نماید ، در وجود انسان چیزی بنام عقل و خرد به ودیعه گذاشته است که آن را در وجود فرشتگانش نگذاشته است ، آری تمامی فرشته گان جز شیطان و انسان بنده بی چون و چرای خداوند هستند ،آری در اینجا خداوند به شیطان اجازه ورود به جسم انسان را میدهد تا او را با مکر و حیله از احوال حسنه دور نماید و در عوض به انسان اجازه می دهد که با عقل و اندیشه اش خود را به سرمنزلگاه الهی برساند چون تنها اوست که می تواند خود را به جایگاه خدایی برساند ، آری آقای امام جمعه محترم خداوند نیاز به برده و بنده ندارد ، خداوند مخلوقی بنام انسان خلق نموده است که تنها شیطان در پیشگاهش سر تعظیم فرود نیاورده است ، آری شیطان فرشته ای که میلیونها سال بنده گی خداوند را نموده است ، آری خداوند انسان را آزاد خلق کرده است ، و تو نیز بدان هر چقدر احساس و ابراز بندگی کنی به پای شیطان نخواهی رسید و تنها می توانی اعمال شیطانی داشته باشی نه عبادت شیطانی وسلام .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)