کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

برخی مقام‌ها با بازرسی از مراکز نظامی موافقند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته مقام‌های دولتی می‌گویند اصل نظارت از مراکز نظامی را بپذیریم و زمانی که بازرس‌ها به ایران آمدند اجازه بازدید به آنها ندهیم.

آقای صدیقی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تهران این مطلب را بی‌آنکه نامی از تیم مذاکره کننده هسته‌ای و دولت حسن روحانی ببرد٬ بیان کرده است.

وی خطاب به آن‌ها گفته اگر در مذاکرات اصل بازرسی پذیرفته شود و آنگاه به بازرس‌ها اجازه بازرسی داده نشود٬ غرب می‌تواند بگوید که جمهوری اسلامی «عهد‌شکنی» کرده است.

صدیقی خطاب به مذاکره کنندگان هسته‌ای ایران اظهار کرده اگر «می‌توانند» باید در مذاکرات زیربار چنین خواسته‌ای نروند و چنین تعهدی «نه قانونی است و نه شرعی.»

امام جمعه موقت تهران همچنین اضافه کرده مسئله هسته‌ای بسیار پیچیده است و به این سادگی‌ها نیست که با «لبخند‌ها» و یا «درگوشی حرف‌زدن‌ها» همه چیز حل شود.

وی افزوده بازرسی از مراکز نظامی جمهوری اسلامی «ذلتی آشکار» و امری «خلاف شرع» و یک «تجاوز آشکار» محسوب می‌شود.

فرماندهان نظامی نیز پس از انتشار بیانیه «لوزان» اعلام کرده‌اند به هیچ عنوان اجازه بازرسی از مراکز نظامی را به بازرسان آژانس نخواهند داد.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ :
اگر میتوانید زیر بار "تجاوز

اگر میتوانید زیر بار "تجاوز آشکار" نروید ، اگر نمیتوانید از آن لذت ببرید ، نرمش قهرمانانه است .

جواد احسانی در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ :
عجب موجوداتی هستند این اصلاح طلبان حکومتی

[کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته،... اصل نظارت ..... به این سادگی‌ها نیست که با «لبخند‌ها» و یا «درگوشی حرف‌زدن‌ها» همه چیز حل شود........یک «تجاوز آشکار» محسوب می‌شود......].
البته ما باتجاوز بزرگ شدیم،چه در زندانها ویا کهریزک و یا حوزه های علمیه ویا اخیراً در مدارس۰ اگر کشششش ندیم موضوعیتی ندارد۰
بقول ابراهیم نبوی،کسی چیزی یادش نیست شماهم یادآوری نکنید.
یا بقول آقای وزیر ارشاد خاتمی ،عطاءالله مهاجرانی«که مشهور به سردار زارعی دولت خاتمی شد» .... حتی یک لکه خاکستری در زندگی آغا نیست۰«عجب موجوداتی هستند این اصلاح طلبان حکومتی»۰

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)