علی لاریجانی٬ رئیس مجلس:

برخی در دوره‌ای دنبال دیکتاتوری بودند

علی لاریجانی٬ رئیس مجلس گفته ولایت فقیه مانع ظهور «دیکتاتوری» می‌شود و برخی در دوره‌ای با «فریب کاری» سعی در ایجاد دیکتاتوری داشتند.

آقای لاریجانی به نام و هویت این افراد اشاره‌ای نکرده٬ اما به نظر می‌رسد منظور وی محمود احمدی‌نژاد و تیم همراه وی بوده باشد.

علی لاریجانی و بسیاری از محافظه‌کاران در دو سال پایانی دولت احمدی‌نژاد بارها حملات و انتقاد‌های تندی متوجه وی کرده و رئیس دولت دهم را تهدید به برکناری کردند.

محمود احمدی‌نژاد در دو سال پایانی دولت خود با علی خامنه‌ای اختلاف‌های جدی پیدا کرد که علنی کردن این اختلاف‌ها با خشم همراهان رهبر جمهوری اسلامی مواجه شد.

احمدی‌نژاد که ریاست فاسد‌ترین دولت در تاریخ ایران را برعهده داشت٬ از حدود دو سال پیش به حاشیه رفته و از سوی گروه گسترده‌ای از محافظه‌کاران طرد شده است.
 

 

کژدم در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ :
https://kajdoum1.blogspot.com
حضرت «ادبیات فاخر»

اگر منظورشان همانهایی هستند که به جناح «چپ» مشهورند؛ (کرّوبی و خلخالی و صانعی و موسوی تبریزی) .... همگی قاتلان فرزندان ایران هستند..... اگر منظورشان «فامیل بهرمانی پسته فروش» است....همگی بنیانگزاران و نخستین «دزدها» بوده اند.
امّا اگر منظورشان «خودشان» است.... «حضرت عرب عراقی خودشان»؛ هم از توبرهٔ «پایداریهای مواد مخدری» و هم از آخور «بهرمانیها» و هم از مرتع «بیت رهبری» همیشه «مشعوف» بوده اند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)