علی طیب نیا٬ وزیر امور اقتصادی و دارایی:

برای کاهش آثار شکست مذاکرات برنامه داریم

علی طیب نیا٬ وزیر امور اقتصادی و دارایی گفته جمهوری اسلامی تدابیر لازم برای کاهش آثار منفی ناشی از شکست احتمالی مذاکرات هسته‌ای را اندیشیده است.

آقای طیب‌نیا افزوده که جمهوری اسلامی برای هر وضعیت، سناریوهای مختلفی در نظر گرفته و حتی اگر مذاکرات به نتیجه نرسد «دشمنان ما» قادر نخواهند بود فشار‌ها علیه نظام را بیشتر کنند.

مذاکرات هسته‌ای ایران با گروه ۱+۵ در «لوزان» سوئیس در جریان است و طرفین این مذاکرات گفته‌اند در آستانه امضای توافق‌نامه‌ای نهایی درباره برنامه هسته‌ای تهران هستند.

مقام‌های جمهوری اسلامی خواستار لغو فوری و همه‌جانبه تحریم‌های بین‌المللی پس از امضای توافق‌نامه هسته‌ای هستند.

در ایران نیز برخی از محافظه‌کاران تندرو می‌گویند غرب خواستار تعطیلی کامل برنامه هسته‌ای تهران است که مقام‌های جمهوری اسلامی با این خواسته مخالف هستند.
 

کاربر مهمان در تاریخ ۹ فروردین ۱۳۹۴ :
لابد تا بابک خان زنجانی را

لابد تا بابک خان زنجانی را داریم ، دشمن نمیتواند فشار بیاورد ، البته به بیت شریف .

ایرانی گم نام در تاریخ ۹ فروردین ۱۳۹۴ :
حاج طیب

بله این حاج طیب برای ما ایرانیان نسخه افزایش مالیات ها را خواهد پیچید انرژی هسته ای دویست تومن بسته ای هم تعطیل ! میلیارد ها دلار مردم بد بخت به فنا رفت که رفت .کارکنان عزیزسایت ها هم بروند غازبچرانند فقط میماند گرد گیری انبار های موشک که دیر یا زود انجام خواهد شد! بعد آقایان بگن پیش به سوی جبهه ها برای رفع فتنه ها !!! عجلو بلحرب !!!!

کاربر مهمان در تاریخ ۹ فروردین ۱۳۹۴ :
ملّا نصرالدین و تصمیم ویژه

دزدان جِوال اُلاغ ملّا نصرالدین را ربودند؛ ملا تهدید کرد اگر جوال را پس ندهید برایش تصمیم خاصی دارم۰دزدان پیگیر پیام ملا شدند،وی گفت ؛تصمیم دارم دفعه دیگر از جوال استفاده نکنم۰(تصمیم ملایان ایران چه خواهد بود؟)۰

کاربر مهمان در تاریخ ۸ فروردین ۱۳۹۴ :
آن موقع که دلار هزار تومن بود

آن موقع که دلار هزار تومن بود گفتید برنامه داریم.پس این برنامه شما بود که دلار با تحریم به سه هزار تومان رسید؟حرف مفت که مالیات ندارد

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)