صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه:

جو‌سازی‌ درباره انتخاب رئیس مجلس‌ خبرگان جرم بود

صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه «جو‌سازی‌ها» درباره انتخاب رئیس و هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری را اقدامی «مجرمانه» اعلام کرد.

آقای لاریجانی گفته جریان‌ها٬ رسانه‌ها و افرادی که پیش از برگزاری این انتخابات اقدام به «حاشیه‌سازی» کرده‌اند مرتکب «خلاف» و «جرم» شده‌اند.

وی افزوده انتشار اخبار و گزارش‌هایی مبنی بر اینکه تنها دو نفر نامزد ریاست بر مجلس خبرگان رهبری هستند اقدامی «خلاف» بوده است.

لاریجانی اضافه کرده نامزد‌های ریاست بر مجلس خبرگان رهبری در‌‌ همان روز رای‌گیری اعلام نامزدی می‌کنند و انتخابات روز گذشته نشان داد که این مجلس درگیر این «جوساز‌ها» نشد و از رسانه «خط» نگرفت.

در انتخابات روز گذشته خبرگان محمد یزدی توانست با شکست اکبر هاشمی رفسنجانی به ریاست این مجلس برسد.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ :
شما اول برو به اون چیزایی که

شما اول برو به اون چیزایی که واقعا جرمه برس بعد بیا رگ گردنت برای چیزایی که معلوم نیست جرمه یا نه، بزنه بیرون.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ :
این آقای املی لاریجانی نگران

این آقای املی لاریجانی نگران زمین خواری برادرش نیست ؟ و یا نگران این همه نا ملایمات در جامعه نسبت به حقوق مردم نیست ؟ و یا نگران این همه زمین خواری و دست اندازی به بیت المال توسط سپاه پاسدارن نیست ؟ و یا نگران این همه اعتیاد و یا این همه اسکله بدون نظارت سپاه نیست ؟ این آقای املی لاریجانی تا کی میخواد سرش تو برف و کونش به هوا باشه بازم با همه این احوال نگران نیست ؟ پس این قوه قضاییه میخواد اخرش نگران چی باشه تو جامعه ؟؟؟؟؟؟؟ عجب کهآب دیگه سر بالا داره میره و شیپور داره از سر گشادش دمیده میشه

کاربر مهمان در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ :
یک نفر به این رئیس دستگاه قضا

یک نفر به این رئیس دستگاه قضا شیر فهم کند که جرم به عملی میگویند که قانون ، و نه صادق آملی ، برای آن مجازات تعیین کرده باشد !!.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)