مسعود بصیری٬ رئیس سازمان بسیج رسانه:

چاره‌ای جز فیلتر شبکه‌های اجتماعی وجود ندارد

مسعود بصیری٬ رئیس سازمان بسیج رسانه با انتقاد از فیلترنشدن شبکه‌های اجتماعی در ایران از این شبکه‌ها به عنوان ابزار «جاسوسی» اسرائیل و آمریکا نام برده است.

آقای بصیری گفته جمهوری اسلامی چاره‌ای جز فیلتر این شبکه‌ها ندارد چرا که در حال حاضر اطلاعات شخصی مردم ایران از این طریق در اختیار اتاق‌های فکر سازمان سیا و موساد قرار می‌گیرد.

وی افزوده ماموریت شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه تحلیل شرایط کشور، جمع آوری اطلاعات و هدایت افکار عمومی به سمت و سوی خاص و طرح ریزی شده در این اتاق‌های فکر است.

بصیری یکی دیگر از اهداف این شبکه‌ها را تلاش برای تغییر سبک زندگی مردم ایران ارزیابی کرده و از اینکه عده‌ای در داخل با این ماموریت همراهی می‌کنند اظهار تاسف کرده است.

منظور رئیس سازمان بسیج رسانه برخی مقام‌های دولت حسن روحانی است که مخالف فیلتر شبکه‌های اجتماعی هستند.

با وجود افزایش فشار‌ها بر دولت یازدهم این دولت از فیلتر کلی شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه خودداری کرده و گفته قصد دارد آنها را سانسور محتوایی کند.
  

کاربر مهمان در تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۳ :
این ها دلشان خوشه برای خودشان

این ها دلشان خوشه برای خودشان سازمان درست کرده اند و میز و صندلی گذاشته اند و حقوق مفت می گیرند. بسیج رسانه، بسیج کوفت و زهر مار. کی به حرف شما گوش می دهد. هر کسی هم گوش بده فقط برای ترفیع و پست و مقام است. یک روز باید همه این کاسه و کوزه ها را جمع کنید و بزنید به چاک.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)