کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

پیش از انقلاب در ایران از پیشرفت خبری نبود

کاظم صدیقی خطاب به دولت حسن روحانی گفته مردم ایران در برابر آمریکا ایستاده‌اند٬ «ساختن» با آمریکا «خوش خیالی» است و در حکومت پهلوی هیچ اختراع و اکتشافی صورت نگرفته بود.

آقای صدیقی این مطالب را در انتقاد از «گرایش» دولت روحانی به آمریکا٬ حمله به دوره پهلوی و دفاع از اقدامات ۳۵ ساله جمهوری اسلامی بیان کرده است.

وی گفته دولت روحانی نباید «ناز» آمریکا را بکشد و مقام‌های این دولت باید بدانند که مردم ایران در برابر آمریکا همچنان ایستاده‌اند.

صدیقی از «سکولار‌ها»٬ «فتنه‌گران»٬ «دلداده‌ها» به آمریکا و «زبیر‌های زمان» به عنوان چهار عاملی نام برده که در پی «دوقطبی» کردن جامعه ایران هستند.

وی بی‌آنکه به نام فرد یا جریان خاصی اشاره کند٬ افزوده «کار‌ها را دست فتنه‌گران می‌دهند و آن‌ها نیز ایجاد شکاف در جامعه می‌کنند.»

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از سخنان خود با حمله به آمریکا و حکومت پهلوی مدعی شده  پیش از انقلاب سال ۵۷ در «ایران هیچ پیشرفتی نبود و هیچ روستایی آباد نشده بود.»

به گفته صدیقی حکومت پهلوی پیش از انقلاب انواع «بی‌بندوباری‌ها» را ترویج می‌داد , روح‌الله خمینی «فساد» آن رژیم را برچید.

مهمان در تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۳ :
https://www.example.com
بی حرف

هر چقدر تلاش میکنم بعداز خواندن مطالب سکوت کنم وچیزی نگویم. می بینم از دکمه پیراهن تا یقه کت ادم به حرف میاید. مردک چهل سال پیش انوقتها که در افتاب می نشستی ومامان جونت شپش های سرت را میجورید یادت رفته؟ نمک کور.

کاربر مهمان در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۳ :
اگر کسی بخواهد نمود عینی واژه

اگر کسی بخواهد نمود عینی واژه دیوث را ببیند به این مردک و بغل دستی اش باید نگاه کند!

کاربر مهمان در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۳ :
واقعا هم خبری نبود . هیچ

واقعا هم خبری نبود . هیچ اخوندی مانند این خوشگله باغ چند صد جریبی در شمال تهران نداشت و هفتصد میلیارد دلار هم گم نشده بود و یک قلم دزدی بابک زنجانی هم چند برابر ثروت خاندان پهلوی نبود . کور شود چشمی که این پیشرفت ها را نبیند !!.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ :
تمساح انقلاب

منظورش پیشرفت پارامترهای منفی مثل طلاق سرانه اعدام اعتیاد بیکاری روسپی گری است

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)