از سوی نشریه «رمز عبور» صورت گرفت:

داستان‌سازی درباره ۵سال حصر موسوی‌و‌کروبی

نشریه «رمز عبور» در تازه‌‌ترین شماره خود گزارشی از پنج سال حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی منتشر کرده و مدعی شده این دو رهبر جنبش سبز «منزوی» شده‌اند.

«رمز عبور» که از سوی گروهی از حامیان محمود احمدی‌نژاد منتشر می‌شود در این گزارش ادعاهای تازه‌ای درباره وضعیت حصر موسوی و کروبی منتشر کرده است.

در این گزارش آمده در بازرسی از خانه موسوی در سال ۱۳۸۸ ده‌ها دستگاه گوشی همراه، تلفن ماهواره‌ای ثریا، سیم‌کارت‌های ویژه و لپ‌تاپ کشف و ضبط شده است.

«رمز عبور» نوشته موسوی در حصر نقاشی می‌کشد٬ مطالعه می‌کند٬ به رادیو‌های خارجی گوش می‌دهد و به هر نقطه‌ای از ایران که بخواهد سفر می‌کند.

آن‌طور که این نشریه نوشته موسوی تمایلی به سفر ندارد و تردد با ماشین‌های عادی در شهر برای حضور در منزل اقوام و آشنایان خود را نمی‌پذیرد.

این نشریه نوشته موسوی بیم آن دارد با تردد در شهر «افسانه‌سرایی‌ها» درباره سخت‌گیری‌ها در حصر، نقش بر آب شود.

«رمز عبور» در ادامه گزارش خود مدعی شده که موسوی از محافظان خود می‌خواست هر روز سه وعده نان تازه برای وی بخرند که این درخواست با مخالفت محافظان مواجه شده است.

این گزارش افزوده موسوی در پی این مخالفت چند روی «اعتصاب» کرد و پس از مدتی تصمیم گرفت شخصا برای تهیه نان از خانه خود خارج شود.

این نشریه در بخش دیگری از گزارش خود نوشته که مهدی کروبی هم علاقه چندانی به رفت و آمد ندارد و بارها به استخر رفته و سفر‌هایی نیز به چندین شهر ایران داشته است.

«رمز عبور» مدعی شده که موسوی و کروبی از امکانات بالای پزشکی برخوردار هستند.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ :
اتفاقا این حرف ها روی مردم

اتفاقا این حرف ها روی مردم تاثیر میزاره
ما ایرانیا همیشه متنفر بودیم از آدمی که در رفاه زندگی کنه
موسوی باشه یا شاه
و این به نظرم رمز فلاکت ایرانیان هست که هیچگاه به آسایش نمیرسن

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)