کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران:

انشا‌ءالله رهبری تا ظهور، ولی ‌امر خواهد ماند

کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران اظهار امیدواری کرد تا ظهور امام دوازدهم شیعیان، آیت‌الله علی خامنه‌ای همچنان رهبر جمهوری اسلامی باقی بماند.

براساس روایات شیعی زمان ظهور امام دوازدهم شیعیان که در حال حاضر در «غیبت کبری» به‌سر می‌برد، مشخص نیست.

آقای صدیقی این آرزو را در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران مطرح کرد و گفت: «ان‌شاءالله مقام معظم رهبری تا ظهور امام زمان نیز امام جمعه تهران و ولی امر مسلمین خواهد بود.»

از کاظم صدیقی که یکی از روحانیون نزدیک به رهبر جمهوری اسلامی است، تعداد فایل صوتی نیز در اینترنت وجود دارد که وی در آن‌ها از ارتباط آقای خامنه‌ای با امام دوازدهم شیعیان خبر داده است.

وی پیش‌تر در یک گفتگو با ویژه‌نامه «سیره امین» وابسته به نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها گفته بود علی خامنه‌ای برای حل و فصل مشکلات کشور به بیابان‌ها رفته و با امام زمان خلوت می‌کند.

صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه تهران افزود: «اینکه امام جمعه آنان {مردم تهران} آیت‌الله خامنه‌ای، نایب امام زمان بوده و خداوند کشتی انقلاب را به دست ایشان سپرده، افتخاری» است.

با افزایش انتقاد‌ها از عملکرد رهبر جمهوری اسلامی پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸، تلاش گروهی از وفاداران خامنه‌ای برای اثبات عملکرد «درست» ۲۰ ساله وی در اداره امور کشور افزایش چشمگیری داشته است.

این دسته از محافظه‌کاران تلاش می‌کنند از آقای خامنه‌ای به عنوان رهبر مورد تائید خدا و امام دوازدهم شیعیان یاد کنند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)