کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

نباید از تحریم‌ها ترسید و گناه عامل بی‌رونقی است

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران می‌گوید نباید از تحریم‌ها «ترسید»٬ بی‌رونقی در بازار ناشی «گناه» است و برخی می‌خواهند القاء کنند که نمی‌توان بدون آمریکا زیر سایه «امام زمان» زندگی کرد.

آقای صدیقی این مطالب را در واکنش به برخی اظهار‌نظر‌ها و موضع‌گیری‌ها درباره رابطه با آمریکا و برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی بیان کرده است.

صدیقی به همراه گروهی از محافظه‌کاران تندرو می‌گویند معتقدند دولت حسن روحانی در پی رابطه با آمریکا و عقب‌نشینی از برنامه هسته‌ای است.

این روحانی محافظه‌کار در همین زمینه گفته اگر فناوری هسته‌ای نداشته باشیم باید برای تهیه آن سراغ «بیگانگان» ‌برویم‌ و آنها نیز «عزت‌مان» را «خدشه‌دار» خواهند‌ کرد.‌

وی درباره تحریم‌های بین‌المللی و تاثیر آن بر اقتصاد ایران نیز اظهار کرده این تحریم‌ها موجب بی‌رونقی بازار نشده٬ بلکه «گناه» در جامعه است که عامل بی‌رونقی شده است.

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از سخنان خود به فشار غربی‌ها علیه جمهوری اسلامی اشاره کرده و گفته آنها نمی‌توانند ایران اسلامی دارای موشک را تحمل کنند.

به گفته وی غربی‌ها همچنین دانشگاه‌ها را به محیطی «غیراسلامی» مبدل کرده‌اند که در آن دخترها با ظاهر «نامناسب» در کنار پسرها می نشینند.
 

فیتیله در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳ :
این پدر سوخته بی شرف که اشک

این پدر سوخته بی شرف که اشک تمساح میریزه یه کاخی داره بیا و ببین! بی رونقی بازار بخاطر بوی گند نفس تو و امثال توئه! که خون ملت میخورید و آروغ دین میزنید!

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳ :
لابد رونق کسب و کار رفاه

لابد رونق کسب و کار رفاه موجود در زمان ستم شاهی ! هم به کم بودن گناه در دوران آن حکومت فاسد ! بود . حکومت که بعد از 37 سال از سقوط آن هنوز مدارک اختلاس های 3 هزار میلیاردی و 9 هزار میلیاردی و 12 هزار میلیاردی و 22 میلیارد دلار خارج شده از کشور و آقا مجتبی ها و بابک زنجانی های آن به دست نیامده است . درامد نفت هم در تمام دوران 57 ساله حکومت فاسد آن پدر و پسر هم 90 میلیارد دلار بوده است معادل 12% درآمد نفت در دوران هشت ساله نزدیکی نظرات ولی فقیه و رئیس جمهور .
انقلاب ما انقلاب نور بود "امام راحل عظیم الشان"

مهمان در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳ :
https://www.example.com
استدلال

واقعا باید استدلال ومنطق را پیش ایشان کلاس رفت. خلاصه من نفهمیدم گناه در زمان مرحوم محمدرضا شاه بیشتر بود یا الان؟ اگر انوقت بیشتر بود چرا فراوانی نعمت داشتیم ؟ اگر الان گناه در سایه حکومت اسلامی کمتر شده چرا این همه گرسنگی و بی خانمانی زیاد شده است؟

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳ :
کلاً بی خیال شو،راحتری۰

آقاجان خودتُ هیچ ناراحت نکن ،برایت دُعا میکنم زود حالت خوب شود و دیگر دچار اُوهام نشوی ،میدانم بزودی پا جای پای امام زمان میگذاری و ۰۰۰۰کلاً بی خیال شو،راحتری۰

ایران آزاد در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۳ :
اگر مذاکرات به نتیجه نرسه(با

اگر مذاکرات به نتیجه نرسه(با تمام وجود امیدوارم) این شمایل ها رو در تمام سران جنایتکار ج.ا زیاد میبینیم.............کشوری که مهر و تسبیح از چین وارد میکنه آیا عزتی هم داره؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)