کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

نمایندگان مانع حرف‌های بی‌ربط مطهری شدند

دو نماینده علی خامنه‌ای به سخنان و موضع‌گیری‌ اخیر علی مطهری در مجلس درباره تاکید مجدد بر غیرقانونی بودن حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی انتقاد کردند.

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران اظهارات مطهری را غیرقابل «اعتنا» دانسته و گفته وی تبدیل به «بلند‌گوی» جریان خاصی شده است.

صدیقی افزوده پشت سخنان «بی‌ربط» مطهری افراد دیگری قرار دارند و «بصیرت» نمایندگان مجلس هم اجازه ادامه این حرف‌های «بی‌ربط» را به وی نداد.

۲۱ دی ماه علی مطهری در نطق میان دستور خود در مجلس باردیگر حصر موسوی و کروبی را اقدامی خلاف قانون اعلام کرد که این موضوع با خشم گروهی از نمایندگان محافظه‌کار مواجه شد.

تعدادی از این نمایندگان با حمله به مطهری و شعار علیه موسوی و کروبی مانع ادامه سخنرانی وی شدند که همین مسئله باعث شد جلسه علنی مجلس برای مدتی تعطیل شود.

محمدعلی موحدی کرمانی دیگر نماینده علی خامنه‌ای و امام جمعه موقت تهران هم در واکنش به این وقایع گفته این «جنجال» به دور از شأن مجلس بود.

موحدی کرمانی افزوده نه سخنان مطهری و نه واکنش نمایندگان در شأن مجلس نبوده است.

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ دی ۱۳۹۳ :
صدیقی افزوده پشت سخنان

صدیقی افزوده پشت سخنان «بی‌ربط» مطهری افراد دیگری قرار دارند و «بصیرت» نمایندگان مجلس هم اجازه ادامه این حرف‌های «بی‌ربط» را به وی نداد.
راست گفته بصیرت این نمایندگان همین حده که مثل لات ها و چاقوکشها جلوی سخن حق را بگیرند ضمنا حرف مطهری بی ربطه چون نماینده فقط باید فکر چپاول باشه به نماینده مردم چه ربطی داره که از حق مردم دفاع کنه نماینده 4 سال وقت داره که برای صد پشتش ثروت جمع کنه بقیه اش همه حرف بی ربط به وظایف نمایندگی است

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)