در اعتراض به ناتمام ماندن نطق خود در مجلس

علی مطهری اخطار قانون اساسی داد

علی مطهری نسبت به ناتمام ماندن نطق میان دستور خود در مجلس تذکر قانون اساسی داده و گفته «حق» وی باید در نطق‌های آینده منظور شود.

مطهری در اخطار اصل ۶۹ قانون اساسی در جلسه علنی مجلس گفته براساس قانون اساسی مذاکرات علنی مجلس باید از رادیو پخش و یا در روزنامه رسمی کشور پخش شود.

این نماینده مجلس با اشاره به اتفاقات روز یک‌شنبه و قطع نطقش از رادیو افزوده «حق من و موکلینم برای استفاده از باقیمانده زمان نطق میان دستورم٬ محفوظ است.»

مطهری اضافه کرده «در نطق روز دوشنبه من دو دقیقه از نطقم از رادیو پخش نشد و باید این دو دقیقه در اولین فرصت در نطق میان دستور منظور شود.»

سخنرانی دو روز پیش علی مطهری در صحن علنی مجلس در پی هجوم تعدادی از نمایندگان مجلس به جایگاه سخنرانی ناتمام ماند.

نمایندگان خشمگین به خاطر تکرار غیرقانونی بودن حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی از سوی مطهری به وی حمله‌ور شده و مانع از ادامه سخنرانی‌اش شدند.

مطهری روز گذشته نیز خواستار ادامه سخنرانی ناتمام خود شده بود که علی لاریجانی با این درخواست وی مخالفت کرد.

سهیل در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۳ :
بابا تو دیگه کی هستی؟الحق که

بابا تو دیگه کی هستی؟الحق که پسر باباتی

سهیل در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۳ :
بابا بیییییخیال، تو دیگه کی

بابا بیییییخیال، تو دیگه کی هستی؟الحق که پسره باباتی

کاربر مهمانآگاه سازى در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۳ :
گزيده نامه حجت، دبير جبهه حزب

گزيده نامه حجت، دبير جبهه حزب الله به رييس مجلس: با حمله كنندگان به مطهرى برخورد نكنيد، حزب الله برخورد مي كند!
دوستان و همكاران قديمي ما جناب آقاى محمد جعفرى و جناب صديقي حراست مجلس بخوبي می​توانستند با تدبیر، دقت نظر و هوشیاری در رفتار اين نمايندگان حمله كننده، از قبل با حس وظیفه شناسی، به آگاه ساختن آنان به قوانین و مقررات و حقوق مجلس و نمايندكان آن به مقابله با فساد و فسق علني آنها بپردازد و به منظور ارتقاء سلامت و حراست از صحن مجلس از مفاسد حادث شده پیشگیری نمايند. لذا عملكرد دوستان قديم ما و همراهان امروز شما مورد سئوال جدى بچه هاى اصيل حزب اللهي بويژه تهران است. اين بچه هاى حزب اللهي، بچه هاى مردمند و حزب اللهي هاى واقعي و اصيل هستند كه خيل افتخارات و ايثارگرى هاى آنان زبان زده خاص و عام است. اينها انصار حزب الله دست ساز اين و آن نيستند، اينها خود بچه حزب اللهي هايي هستند كه اين تهران را كه امروز شما رييس مجلس آن هستيد و اين آقايان كه امروزه گردن گلفتي براى نماينده واقعي بچه هاى تهران مي كنند را در دهه ٦٠ با كمتر از ١٠٠ نفر از دست وحشي هايي چون منافقين نجات دادند و به امنيت رسانند. بنده بعنوان نماينده اين قشر فداكار و دلسوز به شما به همين صراحت عرض مي كنم كه اگر طبق قانون با اين بي قانوني و گردن گلفتي اين آقايان نماينده نما و خاطي برخورد نكنيد، هيچ توقعي از بچه هاى تهرون حزب اللهي براى برخورد مشابه با آنان نداشته باشيد. امروز اين نماينده نماها در حكم منافقين خلق هستند براى ما، و اگر شما برخورد نكنيد ما مجوز برخورد با آنها را پيش خود محفوظ مي داريم.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)