وحدت شیعه و سنی موضوعی «تخیلی» است

مجتبی دانشطلب از حامیان محمود احمدی‌نژاد در صفحه گوگل‌پلاس خود وحدت شیعیان با اهل سنت را موضوعی «تخیلی» عنوان کرده است.

وی با اشاره به نماز جداگانه شیعیان و اهل سنت شرکت‌کننده در کنفرانس بین‌المللی وحدت در تهران این مسئله را بیان کرده است.

متن کامل این پست وی:
عکس نماز جماعت جدا در مشهد را حتما دیده‌اید، شوک خوبی بود برای کسانی که خیلی دم از وحدت با اهل سنت می‌زنند. حالا چون نمی‌خواهند قبول کنند که وحدت با اهل سنت مسئله‌ای تخیلی است باز برمی‌گردند از بین شیعه مقصر پیدا می‌کنند!

و یک لحظه هم فکر نمی‌کنند که عالم اهل سنت، که مهمان ماست، چرا باید در مسجد ما امام جماعت بایستد؟ چرا باقی دعوت شدگان سنی هم می‌روند پشت سرش اقتدا می‌کنند؟ تقصیر عالم شیعه است که در شهر شیعه‌نشین و در مسجد شیعیان امام جماعت ایستاده؟!

چشم و گوشتان را باز کنید، آن علمای اهل سنتی که به نظرتان معتدل رسیده‌اند، و خودتان هم برای همایش دعوتشان کرده‌اید، و لابد پول بیت‌المال را هم برای سفر و اسکان و راحتیشان خرج کرده‌اید، حاضر نیستند صبر کنند تا با شیعیان نماز جماعت بخوانند، بعد شما دم از وحدت با همه اهل سنت می‌زنید؟

پس مقصری اگر وجود داشته باشد خود شماهائید، شمایی که اصلا طرفتان را نمی‌شناسید و بدون اینکه به هیچ نصیحتی گوش کنید مرتب دم از وحدت و برادری و بیداری می‌زنید، و از محل بیت‌المال هم برای این حرف‌ها همایش و مراسم می‌گیرید.

Printer-friendly version
برچسب ها:
کاربر مهمان در تاریخ ۲۲ دی ۱۳۹۳ :
از قوه قضاءیه به کلیه

از قوه قضاءیه
به کلیه واحدها

با درود به روح پر فتوح امام لطفن هرچه سیریع تر کیفرخواست دانشطلب را صادر کنید و جهت گذراندن دوران جیدیدی از زندان راهی اوینش کنید.

سیریع تر اقدام کنید
لار

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)