۲۳۰ نماینده مجلس:

حصر موسوی و کروبی را قانونی می‌دانیم

۲۳۰ نماینده مجلس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده‌اند حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی «قانونی» بوده و در انتظار محاکمه آنها هستند.

در بیانیه این نمایندگان که متن کامل آن روز سه‌شنبه (۱۶ دی) منتشر شده٬ آمده آنها در انتظار اتمام مهلت شورای عالی امنیت ملی در زمینه حصر موسوی و کروبی هستند.

امضاء‌کنندگان این بیانیه افزوده‌اند که از قوه قضائیه می‌خواهند با جدیت نسبت به «ظلم‌کنندگان» به حق ملت ایران با جدیت تصمیم‌گیری کند.

این بیانیه در واکنش به افزایش انتقاد‌ها و اعتراض‌ها به ادامه حصر غیرقانونی دو نامزد معترض به نتیجه انتخابات سال ۸۸ صادر شده است.

مقام‌های قضایی نیز گفته‌اند حصر این دو نفر مصوبه شورای عالی امنیت ملی است و در صورت رفع حصر آنها آمادگی دارند موسوی و کروبی را محاکمه کنند.
 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۳ :
متهم به فعل لواط که به مجلس

متهم به فعل لواط که به مجلس راه یابد دیگر چه انتظاری باید داشت!!!!!؟؟؟

ایرانی گم نام در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۳ :
صحیح است احسنت

واقعا توقعی جز سر جنبانی و پاچه خواری از نمایندگان اسطبل نشین دارید؟ نمایندگانی که از چندین فیلتر آخوندی و اطلاعاتی و بیت العنکبوتی و تایید پیر کفتاری مانند جنتی عبور کرده اند که فقط و فقط سر جنبان بیت و شورای نگهبان باشند را چه توقعی دیگر دارید ؟ تا زمانی که این فیلتر ها هست همین است و بد تر هم خواهد شد !!!پس لطفا تعجب نکنید!!!

عادل در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۳ :
درس عبرت

وقتی امثال هاشمی رفسنجانی وبرخی مسئولین دربرابرظلم وتعدی نیروهای زورگو نهادهای مختلف ،ساکت ماندندوگاهی انان رانیزحمایت مینمودند،حالاخود خانواده دچارظلم گشته،حال شماکه یک نماینده بیش نیستید!سوگندنمایندگی خوردیدکه برای خوشاینداربابان قدرت وزر و زور پاچه خواری نمایید.وقتی قوه مقننه باوقاحت تمام قانون رانقض مینماید،بایدحال وروز مملکت این باشد،شماها اگرموسوی رییس جمهورمیشدبازاکثرا مدیحه گوی اوبودید،چون اکثرشمادستی درفسادداریدبرای اینکه بیشتربتوانیدبه چاپیدن ادامه دهید،مجبوریدبرده ی قدرتمندان باشید،صدرحمت به نمایندگان مجلس رژیم سابق،چون گاهی انان برعلیه کارهای دربارموضع گیری مینمودند!...

فاروق در تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۳ :
230 لاشخور

دوباره سر و کله لاشخورها پیدا شد.

ناصر در تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۳ :
اوردن هزار دلیل برای اثبات یک

اوردن هزار دلیل برای اثبات یک دروغ ، تبدیل میشود به هزار و یک دروغ ، آنهم دلایلی به رسوایی نمایندگان ملت ! در مجلس اسلامی .

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۳ :
وای به حال مملکتی که قانون

وای به حال مملکتی که قانون گذارش قانون شکنی را عین قانون بداند. باز نزدیک انتخابات شد، برادران و خواهران محترم نماینده افتادند دنبال پاچه خواری.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۳ :
یعنی این بی ناموس ها عنوان

یعنی این بی ناموس ها عنوان گاوداری ولایت را نیز بی اعتبار کردند با این اعمالشان.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)