رونمایی از کتاب «فلسفه سیاسی» خامنه‌ای

در مراسمی در پژوهشگاه «فرهنگ و اندیشه اسلامی» قم از کتاب فلسفه سیاسی علی خامنه‌ای رونمایی شد.

مولف این کتاب٬ محسن مهاجرنیا از اعضای انجمن مطالعات سیاسی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی است.

این کتاب به موضوعاتی چون آئین اندیشه، آئین اجتماع، آئین شهروندی، آئین شهریاری و آئین سعادت از دیدگاه خامنه‌ای پرداخته است.

در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۳ :
دروغ سال

این کتاب از نظر آخوندهای حاضر هم به جک شباهت دارد که در حال نیشخند رونمایی میکنند.

در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۳ :
باز هم معجزه

به یقین این هم از معجزه هزاره سوم است !!ولی این بار به جای فاطمه رجبی آقای محسن مهاجرنیا آنرا کشف کرد .

در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۳ :
این عکس ها رو که آدم میبینه

این عکس ها رو که آدم میبینه یاد ماجرای خیاط های شیادی میافتد که برای پادشاه لباس دوخته بودند و مردک را لخت در شهر میگرداندند و در مدح لباسش همه سخن پراکنی میکردند تا یک موقع کسی به فکر بد راجع به آنها نکند.
این مرتیکه سدعلی لخت مادر زاده این اگر سیاست میفهمید که سهم ایران در خزر رو مفت نمیداد به روسیه و سایرین.این اگر سیاست میفهمید که این وضعیت مشروعیتش نبود و این وضعیت اقتصاد و سیاست داخلی و خارجی ایران نبود.این اگر سیاست میفهمید که اینطور در باتلاق عراق و سوریه به ...خوردن نمیافتاد که دو روز دیگه اسد هم براش تپلاله حواله کنه.این مردک لخته لخته ولی این شیادها یک راهی پیدا کرده اند برای اینکه یک کتاب تخمی رو به خدا تومان قیمت فاکتور کنند برای یک مشت احمق سپاهی و بسیجی و هم کتابخانه های مراکز نظامی و انتظامی و امنیتی تا کتابخانه های عمومی و حوزه های علمیه و... خودش میدونید چند میلیارد فروش میکنه و چقدر کمیسیون ...مالی آقایون میشه.جدا از مرحمت های جداگانه مقام معظم ابلهی در حق این شغال ها؟!

در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۳ :
وقت زایمان

با عرض پوزش وقتی این عکس را دیدم یاد موضوعی افتادم واگر اساعه ادب خدمت دوستان نباشد با اجازه میخواهم انرا بنویسم. موقعی که خانم ها در حال وضع حمل هستند ودکتر مشغول به دنیا اوردن کودک است پارچه ای روی پای خانم می اندازد تا ان خانم صحنه های دلخراش وضع حمل بچه خود را نبیند. این عکس هم مثل همان قضیه است مثل اینکه خود اقایان هم متوجه شباهت این موضوع شده اند که در حال خندیدن هستند.

در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۳ :
خامنه ای فردی است عرب تبار

خامنه ای فردی است عرب تبار و به این دلیل است که از همیکیشان عرب خود در سوریه و لبنان و فلسطین و بحرین و یمن حمایت میکند. او ایران و ایرانیان را فدای همکیشان عرب خود میکند و بسیار علاقمند است ایرانیان برده اعراب باشند

در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۳ :
تقی اسلامی ابیانه

فلسفه پاچه خاری و آئیین چاپلوسی بهتر بود

ارسال نظر جدید

Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)