تنش در سخنرانی شریعتمداری (۱)

See video

سخنرانی حسین شریعتمداری نماینده علی خامنه‌ای در موسسه کیهان روز دوشنبه ۲۴ آذرماه در تالار شیخ انصاری دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران به تشنج کشیده شد.

شریعتمداری در برنامه‌ای با عنوان «۱۸۱۱ روز مطالبه یادمان خروش ملت انقلابی علیه فتنه گران» سخنرانی می‌کرد که گروه قابل توجهی از دانشجویان علیه وی شعار‌های تندی سر دادند.

مدیر‌مسئول روزنامه کیهان نیز سخنرانی خود را براساس شعار‌های دانشجویان و در پاسخ به آن‌ها ادامه داد و ادعا‌های خود علیه منتقدان جمهوری اسلامی را تکرار کرد.

علی در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ :
نمی دونم چی تو سر این

نمی دونم چی تو سر این شریعتمداری می گذرد باید بداند حرفهایش مخاطب اندکی دارند و جامعه ایران دارای تفکری پیشرفته است این آقایانی که از دولت احمدی نژاد حمایت میکردند باید در مقابل این اختلاسها که با چراغ سبز دولت وقت انجام شده باید پاسخگو باشند. فتنه واقعی دزدی مال مردم و کشور است.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۳ :
https://example.com
سنگ پا

سابقا میگفتند سنگ پای قزوین والان دیگه باید گفت سنگ پای نهاوند. بابا رو که نیست . من اگر جای او بودم چهارماه از در منزل بیرون نمی امدم. چه اصراری هست وقتی خودش میداند در یک سخنرانی مضحکه دست پنج تا نوجوان وجوان همسن وسال بچه خودش میشود باز هم از رو نمیرود ومیاید پشت یک عده پرچم بدست مخفی میشود تا مبادا گوجه ای یا تخم مرغ گندیده ای بطرفش پرتاب نکنند. او خودش هم میداند در ان جمع صد نفره حتی ده نفر هم به حرفهایش اهمیت نمیدهند. فقط هدفش اینست تا این چند روز کم محلی ودور از معرکه بودن را جبران کند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)