از سوی یک سایت وابسته به سپاه صورت گرفت:

انتشار شرایط آمریکا برای توافق هسته‌ای با ایران

یک سایت وابسته به سپاه پاسداران هشت خواسته آمریکا از جمهوری اسلامی در مذاکرات عمان را منتشر کرد.

این سایت روز سه‌شنبه (۲۷ آبان) نوشته شرط نخست آمریکا برای توافق هسته‌ای با ایران تبدیل راکتور آب‌ سنگین اراک به راکتور عادی است.

آن‌طور که این سایت نوشته آمریکا در مذاکرات کاهش میله‌های سوخت نیروگاه فعلی اراک از ۱۵۰ میله سوخت در راکتور به ۲۰ میله سوخت را نیز نپذیرفته‌ است.

براساس این گزارش آمریکا در مذاکرات اعلام کرده تحقیق و توسعه از سانتریفیوژهای نسل یک نباید بالا‌تر برود و تاسیسات «فردو» به یک مرکز مطالعاتی تبدیل شود.

«عدم پذیرش تحقیقات بازفراوری»٬ «کاهش ذخایر ۳.۵ درصد از ۸.۵ تن به ۵۰۰ کیلو» و «کاهش برد موشک‌های ایران به ۱۵۰ کیلو‌متر» از دیگر شرط‌های آمریکا برای توافق هسته‌ای اعلام شده است.

این گزارش افزوده آمریکا همچنین خواستار پیوستن ایران به پیمان «منع جامع آزمایش هسته‏‌ای» است و به طرف‌های مذاکره‌کننده ایران گفته حل و فصل پرونده هسته‌ای ۳۰ سال به طول خواهد انجامید.

یکی دیگر از شروط آمریکا در مذاکرات به نقل از این سایت وابسته به سپاه٬ پذیرش بازرسی‌های فرا‌تر از پروتکل‌های الحاقی است.

دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ از روز چهارشنبه به امید توافق جامع هسته‌ای در وین آغاز شده است.

mehdi در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۳ :
jam

این جامی که جلوت گذاشته شده اینقدر بوش نکن یا باید بخوری یا لیوانو بشکنی از تشنگی بمیری ... حالا کجاشو دیدین اگه این امضا بشه ایران افسارش میوفته دسته امریکا واسه همین میترسن امضا کنن از چاله بیوفتن تو چاه ...

مهمان در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۳ :
http://www.example.com
شتر و ‍پنهان کاری !

یک سایت وابسته به سپاه پاسداران هشت خواسته آمریکا از جمهوری اسلامی در مذاکرات عمان را منتشر کرد. اگر این سایت منتشر کرده شما چرا نامش رار منتشر نمی کنید . شاید بهتر بود می نوشتید این سایت که نخواست نامش منتشر شود منتشر کرد ! واقعا عجب !

ناصر در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۳ :
باش تا صبح دولتش برسد این

باش تا صبح دولتش برسد
این بصیرت هنوز جا دارد

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)