در دومین روز مذاکرات ظریف و کری در مسقط صورت گرفت:

برگزاری دو همایش «ضد‌آمریکایی» در تهران

در دومین روز مذاکرات ایران و آمریکا در مسقط و هم‌زمان با انتشار گزارش‌هایی درباره احتمال از سرگیری روابط تهران و واشینگتن٬ دو همایش «ضد‌ آمریکایی» در تهران برگزار شد.

این دو همایش در دانشگاه‌های تهران و علم و صنعت و با عنوان «منطق عاشورایی» و «زنده‌باد مرگ بر آمریکا» برگزار شده است.

سعید قاسمی یکی از فرماندهان سابق سپاه در همایش «منطق عاشورایی» با انتقاد از مذاکرات ایران و آمریکا گفته دست دادن محمدجواد ظریف با جان کری را «دون شأن ملت انقلابی» می‌داند.

قاسمی دیدار ظریف و کری را «لکه ننگی» بر دامن جمهوری اسلامی دانسته که برخلاف اندیشه‌های روح‌الله خمینی است.

وی در این همایش به صراحت گفته با روی کارآمدن دولت جدید «پارادوکس بزرگی» بین سیاست‌های دولت و دستورهای علی خامنه‌ای به وجود آمده است.

محی‌الدین حائری شیرازی٬ رضا سراج و محمد‌حسن قدیری ابیانه سه سخنران دیگر این همایش نیز طی سخنانی انتقاد‌ها و حملات تندی متوجه غرب٬ آمریکا و «استکبار» کرده‌اند.

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران هم امروز همایشی با عنوان «زنده باد مرگ بر آمریکا» در این دانشگاه برگزار کرده که محور اصلی آن انتقاد از سیاست‌های آمریکا در ایران و جهان بوده است.

این دو همایش «ضد‌آمریکایی» در شرایطی برگزار شده که گزارش‌های تائید نشده از توافق ایران و آمریکا در مذاکرات مسقط حکایت دارد.

براساس این گزارش‌ها در صورت نهایی شدن این توافق٬ ایران و آمریکا دور بعدی مذاکرات خود را در باکو دنبال خواهند کرد.
 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۳ :
برگزاری دوهمایشدرتهران

با لغو تحریمها و ایجاد روابط قانونی تجارت جهانی با بخش خصوصی ایران درآمدهای هزاران میلیاردی بسیاری از آقازاده ها قطع خواهد شد

ناصر در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۳ :
پارادوکس مورد اشاره سردار 36

پارادوکس مورد اشاره سردار 36 سال است که وجود دارد و پدر مردم ایران را هم در آورده است . این پارادوکس ناشی از این است که یک طرف قضیه در میدان جنک کازرون و ممسنی سیر میکند و خبر از عشق اتشین سعید ولیلی و تلاش بقیه اطرافیان برای سفر به سانفرانسیسکو با طاهره ندارد وتمام حواسش متوجه جاسوسی سردار هندی و آن زن انگلیسی است .

shirazi در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۳ :
مردک لکه ننگ بردامن ایران

مردک
لکه ننگ بردامن ایران امثال تو و رهبر متعفنت خامنه ای است و اندیشه های روح الله مصطفوی هم با او دفن شد وکسی هم تره برایش خرد نمیکند . تو امثال بی ناموسانی چون تو بی جهت خود را تکه و پاره میکنید

سلیمانی در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۳ :
خانه شما از خانه عنکبوت هم

خانه شما از خانه عنکبوت هم سست تر است که یا یک دست دادن ظریف دچار زلزله می شود. به خاطر اینکه حرف ناحق می زنید.

آقا رشید در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۳ :
حاجی قاسمی. رهبر که گفته

حاجی قاسمی. رهبر که گفته مذاکر کنندگان بچه های ملت هستند و از آنها حمایت می کنم.ضمنا مذاکرات برای اثبات ظالم بودن آمریکا ادامه خواهد یافت.تو دیگه چی میگی این وسط. اگر خودت را رهبر می دانی اعلام کن تا همه بدانند. اگر هم این همایش ها را با تایید رهبر برگزار می کنید آن را هم بگو. مردم را مسخره کردید؟ هم از توبره می خورید هم از آخور. مرده شور خودت و آن رهبرت را ببرد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)