کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

مردم مثل اسرای کربلا گرسنگی را تحمل کنند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران از مردم ایران خواسته مثل «اسرای کربلا» در برابر «گرسنگی» و «تحریم‌ها» مقاومت کرده و «تن به ذلت» ندهند.

آقای صدیقی ایستادگی در برابر «تحریم‌ها» را یکی از «درس‌های عاشورا» دانسته که مردم ایران باید این درس را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

وی گفته همان‌طور که حضرت زینب در شهر کوفه حاضر به پذیرش کمک‌های غذایی مردم نشد٬ مردم ایران هم باید در برابر تحریم‌های بین‌المللی «گرسنگی‌ها» را تحمل کنند.

روحانیون و نظامیان حاکم بر ایران از همزمانی روز عاشورا و روز ۱۳ آبان نهایت بهره‌برداری تبلیغاتی را برده و آمریکا٬ اسرائیل و بریتانیا را «یزید زمان» معرفی کرده‌اند.

آنها با این شبیه‌سازی‌های تاریخی امیدوارند مردم ایران را با بسیاری از سیاست‌های جمهوری اسلامی به خصوص برنامه اتمی نظام همراه کنند.

با افزایش تحریم‌های بین‌المللی این دسته از روحانیون و نظامیان حتی مدعی شده‌اند که اگر مردم در برابر این تحریم‌ها ایستادگی کنند٬ امام دوازدهم شیعیان نیز ظهور خواهد کرد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۳ :
نکته خاطره

در مورد خاطره اولین کامنت

برداشتی که از این خاطره و خبر بالا و کلن کارای مردم ایران میشه کرد اینه که روحیه خودخواهی در ایران نهدینه شده و با رفتن آخوندها هم کماکان ما با یک قبیله مشابه آخوندها طرف خواهیم بود.

shirazi در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۳ :
مردک بیسواد نگرفتن مواد غذایی

مردک بیسواد
نگرفتن مواد غذایی از مردم کوفه بدستور حضرت زینب ( س) بدلیل حرام بودن صدقه بر اهل بیت و سادات بوده است .
چرا کشور ما با ثروتی فراوان بایستی بدست شما مفتخوران باین روز بیافتد و مردمش به گرسنگی راصی باشند اما توله ها و اقوام شما بی ناموسان در ممالک دیگر در نهایت آرامش و آسایش بسر برده و با ثروتهای به غارت برده بسر برند؟ لعنت بر تو و اربابت سید علی آقا رهبر متعفن این مملکت

آقا رشید در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۳ :
قیافه اون باهنر بی هنر که

قیافه اون باهنر بی هنر که پیشش نشسته به شامپانزه بیشتر شبیه است تا آدم. معلوم نیست مبهوت چی شده؟ با هنر و چمران فقط نون برادرشان را می خورند. و الا خودشان عددی نیستند و مایه ای ندارند به جز زبان دراز.

آقا رشید در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۳ :
الا لعنت الله علی القوم

الا لعنت الله علی القوم الظالمین

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۳ :
رفتار و گفتار ايشان و

رفتار و گفتار ايشان و ديگرآخوندهادر طي اين بيش از 30 سال اين نتيجه را مي دهد كه در قضيه كربلا حق با يزيد بوده . اگر حسين در كربلا پيروز مي شد حتمن ازش يك داعش بيرون ميامد

ناصر در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۳ :
یک نفر به این ایت الله حالی

یک نفر به این ایت الله حالی کند که نگرفتن مواد غذایی از مردم کوفه از سوی حضرت زینب هیچ شباحتی با تحریم کشور ندارد . آن را میتوان با گرفتن یارانه از حکومت یزید مقایسه کرد

مرتد در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۳ :
....

... چرا باید مردم کشور ثروتمندی چون ایران به گرسنگی راضی باشند در حالیکه شما مفتخورا و ... توله هاتون از مال این مردم بدبخت فربه بشین؟

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۳ :
چشم حتما آقا هم اسبشو می

چشم حتما آقا هم اسبشو می فروشه خرج گرسنگان کنه

کاربر مهمانAriya Dorrchin در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۳ :
یک ایرانی‌

شما واقعا فکر می‌کنید که در مقایسه با ۳۵ ساله پیش ؛الان در همان شرایطی که جنابعالی فرمریدی !!!!! نیستیم ؟؟؟؟ از هر نظر ؟ خجالت نمیکشید آخه ؟خسته شدیم از دین و دیانتی ،که شما در طول بعد از (آن قلاب مثلا اسلامی) تحویل این مردم، با اصالت هزاران ساله دادید ؟ بس کنید که شاید در آینده (نه چندان دور) رنگ و رویی از دین واقعی (اسلام) باقی‌ و مورد احترام آیندگان هم قرار بگیره. آخه چقدر ظلم و دروغ ؟؟؟؟؟ مردم خودشون منصفانه قضاوت میکنند !!! از روزی که خمینی در بهشت زهرا سخنرانی‌ کرده تا حالا که معلوم میشه اوباما و خا‌‌منه‌‌‌ا‌‌ی ، ۱ ماه پیش نامه پرونیها ی سری دارند!!!، کی‌ و در کجا از اینها حرف درست شنیده شده ؟ تکذیب ، تهدید ،زندان ، چی‌ بگم که حتی به فرزندان خودتون هم رحم نمی‌کنید ،که آیندهٔ نزدیک , فرزندان شما را ترد و شماها حتی در قبر هم از لعن و نفرت آیندگان بی‌ نسیب نخواهید بود.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۳ :
داداش

ايشان ... خوردن. ... يك شب طاقت دارى بدون غذا سر به بالين بذارى؟ ...

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۳ :
ملای بیسواد مفت خور

ملای بیسواد مفت خور کلاهبردار! همتون دارین مملکت رو چپاوول میکنین بیشرفها بعد میگین گرسنگی تحمل منیم تا تو بیشتر بدزدی؟! یزدی تو و اون داردسته مصباح و خامنه ای نامرد وطن فروش فرومایه دزد. ا

اسید میپاشن میگن حرف نزنین نظام در خطره رای میدزدین نظام در خطره میکشن آی مردم ساکت باشین. دور برت رو نگاه کن اون احمدی نژاد دزد 400 ملیارد دلار پول مملکت رو دزدیده آیا به مردم جوابگو هستین نامردهای کثیفتر از همه چی؟

ایرانی گم نام در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۳ :
نامرد

این آخوند نامرد بی شرم چه میگوید ؟ . نعل وارون میزند . مگر دنیا ما را به بند کشیده؟ شما ناجوانمردان سی و شش سال است که جان ومال وناموس یک مملکت را به گروگان گرفته اید و یزید وار به ما نهیب میزنید! دنیا اگر در مقابل شما بی شرمان نایستاده بود که تابه حال چندین آزمایش اتمی هم انجام داده بودید! واقعا زهی بی شرمی وپلشتی که در وجود تک تک شما مزدوران است در هر جال آن گرسنگی ها و ناله ها را چرا شما آخوند ها تحمل نمیکنید ؟ چون جمعی در نماز جمعه مانند بز اخفش برایت سر تکان میدهند این لاطالعات را میگویی! اگر جرئت و جسارت داری برو در میان آن بی چاره گانی که حقوق شش ماه خود را دریافت نکرده اند . برو در میان آن هایی که از کار بی کارشان کرده اید . برو در میان دگر اندیشانی که از هستی ساقطشان کرده ای این حرف ها را بزن . تا جوابی به تو بدهند که تا جهنم دوان دوان بروی تا با خمینی ... محشور باشی !!

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۳ :
حاج اقا کاش مصیبت وجود شما یه

حاج اقا کاش مصیبت وجود شما یه فکری به حالش میشد

مهمان در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۳ :
https://www.example.com
خاطره

یادم میاید وقتی بچه بودم مادرم به یکی از بستگانم سپرد که مرا به سینما ببرد. فامیل ما در این بین پسرش را نیز اورد که پول بلیط انرا هم مادرم داد. موقع رفتن داخل سالن به فامیلم گفتم یک بسته تخمه افتابگردان بگیرد در جوابم گفت خوب نیست موقع نمایش فیلم سروصدا میشود ومردم ناراحت میشوند. خودش مابین ما دو نفر نشست وهر چند لحظه یک بار دستش توی جیبش میرفت ویواشکی چیزی به دست پسرش میداد. از سالن بیرون امدیم او رفت بلیط اتوبوس بگیرد از پسر(....) سئوال کردم بابات چی بهت میداد .نگاهی به من کرد گفت پسته . من هاج و واج مانده بودم که چه بگویم . پول بلیط سینما از من - پول تخمه هم از من اما او پسته گرفته بود و دانه دانه در جیبش پوست میکند ومیداد دست پسرش. حالا حکایت اقای صدیقی است پول بلیط از مردم - پول تخمه افتابگردان ازمردم اما پسته را باید بچه های خودش ودارودسته شان بخورند ومردم روزه بگیرند. روزه را در ماه رمضان میگیرند تا کنون ندیده بودم در ماه محرم هم روزه بگیرند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)