محمد یزدی شرط ورود نامزد‌ها به مجلس را اعلام کرد

ایمان نامزد‌ها به فصل‌الخطاب بودن رهبر

آیت‌الله محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم می‌گوید که «نظام باید در اختیار اهل آن باشد» و کسانی باید وارد مجلس شوند که به «فصل‌الخطاب» بودن علی خامنه‌ای ایمان داشته باشند.

به گزارش روز یکشنبه (۲۳ مرداد) مرکز خبر حوزه٬ آقای یزدی گفته «افرادی که به مجلس راه پیدا می‌کنند باید به جز اعتقاد به خداوند، حاکمیت نظام دینی، قانون به ارزش‌های انقلاب» نیز پایبند باشند.

وی گفته است: «دشمن به دنبال این است که از راه شورای شهر، مجلس، ریاست جمهوری، مکتب ایرانی، دموکراسی، حقوق بشر و... وارد شود.»

این عضو مجلس خبرگان رهبری افزده است: «چگونه می‌توان انتظار داشت کسانی که کجدار مریض برخورد و دو طرفه عمل می‌کنند و یا امتحان خود را به خوبی پس نداده اند٬ مجلس را در دست بگیرند.»

یزدی اظهار داشته که «چگونه می‌توانیم اجازه دهیم که مجلس و آینده نظام در اختیار کسانی که سخنان رهبری را فصل الخطاب نمی‌دانند، قرار گیرد؟»

نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار است اسفند ماه سال‌ جاری برگزار شود و از ماه‌ها پیش تلاش‌های محافظه‌کاران برای ارائه فهرست واحد آغاز شده است.

غلامعلی حداد عادل نماینده مجلس گفته که علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی مایل نیست محافظه‌کاران به بیش از یک فهرست در انتخابات شرکت کنند.

محافظه‌کاران و روحانیون حاکم بر ایران اعلام کرده‌اند اصلاح‌طلبانی که از وقایع سال ۸۸ حمایت کرده و یا سکوت کرده‌اند حق شرکت در انتخابات را ندارند.

اصلاح‌طلبان نیز در واکنش به انتشار گزارش‌هایی مبنی بر شرکت آن‌ها در انتخابات اعلام کرده‌اند در صورتی که شرایط آن‌ها محقق نشود حاضر نخواهند شد در هیچ انتخاباتی شرکت کنند.

فرهاد در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۰ :
"کج دار و مريز" هست نه

"کج دار و مريز" هست نه "مريض".

بصیرت پیشه در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ :
ولی فقیه اشتباه نمیکند

آقای یزدی معتقد است که ولی فقیه اشتباه نمیکند و امام زمان جلوی اشتباه او را میگیرد. با این اعتقاد ، اولا برای امام زمان (ع) وظیفه ای باقی نمی ماند و هیچ اشکالی به دفاع تمام قد و صد در صد ولی فقیه از آقای آقای احمدی نژاد وارد نیست و ثانیا در صحنه عمل به روی دیگر سکه برمی خوریم که همه مردم باید سخنان ولی فقیه را فصل الخطاب بدانند چرا؟ چون ولی فقیه اشتباه نمیکند. لذا به همین دلیل است که :

۱- قوه قضاییه، رسیدگی به پرونده رحیمی را متوقف نموده است.
۲- قوه قضاییه، رسیدگی به پرونده حمله به کوی دانشگاه در سال ۸۸ را متوقف نموده است.

۳- نتیجه رسیدگی قوه قضاییه، به پرونده حمله به کوی دانشگاه در سال ۷۸ ، به دزدی یک ریش تراش ختم شد.
۴- قوه قضاییه، رسیدگی به پرونده کهریزک را هنوز پس از دوسال آغاز ننموده است.

۵- نرخ واقعی رشد اقتصادی، نرخ واقعی بیکاری، نرخ های واقعی واردات صادرات، نرخ سرمایه گذاری های خارجی، صورت هزینه از ۵۰۰ میلیارد دلار فروش نفت و بیش از یکصد هزار میلیارد تومان از منابع داخلی (بدهی دولت ) و نتایج آنها، همه غیر واقعی اعلام شده است.

۶- علیرغم اینکه همه به این نتیجه رسیده اند که ادامه کار این دولت به ضرر قطعی منافع ملی کشور است و باید عذر آنرا خواست، ولی به دلیل افشای بی بصیرتی ولی فقیه که باید به هر نحو ممکن کتمان شود، باید به خواست ولی فقیه ،به ادامه کار این دولت تا انتها رضایت داد ( چون باید سخنان ولی فقیه را فصل الخطاب بدانند )

نمونه های قابل ذکر در این مورد بسیار است.
با این رویکرد آقای یزدی، مجلس شورای اسلامی نه تنها در راس امور نیست بلکه به قول آقای مطهری شعبه ای از دفتر رهبری است و نمایندگان آن همه کارمندان دفتر رهبری هستند.
فانتظروا و انا منتظرون

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ :
دریک کلام نماینده مجلس باید

دریک کلام نماینده مجلس باید خر بارکش ولی امر کهکشانهای جهان و (کره خر) قند عسل ایشان آقا مجتبی باشد!!!

شایلین در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ :
دست و پا زدن روحانیت

روحانیت و در راسش ولی فقیه بی محابا به احزاب خودی می تازد.

1-احزابی که سپاه تحت پوشش آن اقتصاد سرمایه اندوزی خود را به پیش می برد تحت لوی پایداری به همراه یک دلقک بنام مصباح.

2-نو آبادگران که حلقه مموتی و اسفندیار است که دارای حرکت های غیر قابل پیش بینی و دارای قدرت مهار روحانیت افسار گسیخته دارند.

3-اصولگرایان ناراضی شامل باند لاریجانی ها، توکلی ها و مطهری ها که به نقش دکوری خود در نظام واقف شدند. بطور مثال به آقا صادق لاریجانی نگاه کنید، یک مرد اخلاق گرا اما بی اختیار در قدرت.

4-به رفقای بی بصیرت از جمله هاشمی، ناطق نوری، حسن روحانی و غیره ...

5-احزاب بی خاصیت اصلاح طلب که هیچ آینده ای کارکردی برای آن متصور نیست و جز به کشتن دادن مردم کاری دیگری از دست شان بر نیامد.

نتیجه گیری:
الف. روحانیت توان ساماندهی فضای به اصطلاح مشروعیت خود را که از دل قواعد خود ساخته ایجاد شده بود و طی 1400 سال سرمایگذاری فکری کرده بودند از دست دادند.

ب-روحانیت دستش برای گروهای رقیب از جمله سپاه و نو آبادگران رو شده است. منظور ابزار حیله گری گفتمانی، ساختن فضای اندوهگین در این سالها، ریاکاری رفتاری و غیره ...

ج-تقلای خامنه ای برای حفظ روحانیت ناکام مانده است. از خامنه ای چیزی در حد یک پیتزا پرستیژی چیزی باقی نمانده است.

د-به زودی روحانیت واپس خواهد رفت و نیروهای سیاسی جدید جایگزین خواهد شد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)