همسو با بسیج و در ماجرای اسیدپاشی اصفهان

کیهان خواستار برخورد با ایسنا و خبرآنلاین شد

روزنامه کیهان٬ سازمان بسیج و گروهی از نمایندگان علی خامنه‌ای در شهر‌ها خواستار برخورد قوه قضائیه با برخی از رسانه‌ها در ماجرای اسید‌پاشی‌های اخیر اصفهان شده‌اند.

روزنامه کیهان در شماره روز شنبه (سوم آبان) خود به صراحت از خبرگزاری ایسنا و سایت «خبر آنلاین» به عنوان دو رسانه‌ای نام برده که در جریان اسید‌پاشی‌ها «خط سیاهی» را دنبال می‌کردند.

این روزنامه که تحت نظر نماینده علی خامنه‌ای منتشر می‌شود از قوه قضائیه خواسته با این رسانه‌ها برخورد کند.

محمدرضا نقدی٬ رئیس سازمان بسیج هم دو روز پیش با حمله به گروهی از «رسانه‌‌های زنجیره‌ای» از عملکرد آنها در نحوه پوشش وقایع مربوط به اسیدپاشی اصفهان انتقاد کرده بود.

نقدی هم‌چون روزنامه کیهان از مقام‌های قضایی درخواست کرده بود با این رسانه‌ها برخورد کند و مانع ادامه انتشار گزارش‌های یک‌سویه آنها درباره وقایع اخیر شهر اصفهان شود.

برخی از نمایندگان علی خامنه‌ای در شهرستان‌ها هم در خطبه‌های نماز جمعه با محکوم کردن اسید‌پاشی‌ها به عملکرد گروهی از رسانه‌ها در این باره انتقاد کرده‌اند.

از صبح روز شنبه هم برخی از رسانه‌های محافظه‌کار اخبار و گزارش‌های قابل توجهی در نقد رسانه‌های «اصلاح‌طلب» و «مستقل» آغاز کرده و در بسیاری از موارد خواستار ورود قوه قضائیه به این مسئله شده‌اند.

محافظه‌کاران تندرو معتقدند ربط اسید‌پاشی‌ها به حزب‌الله ابتدا در رسانه‌های داخل آغاز و سپس از سوی رسانه‌های خارج از ایران دنبال شده است.

کاربر مهمانaareza در تاریخ ۴ آبان ۱۳۹۳ :
همه مردم میدونن این فجایع زیر

همه مردم میدونن این فجایع زیر سرکیه!!!

کسانیکه براحتی فتوای قتل نویسندگان و روشنفکران رو میدهند و مصونیت دینی دارند،اگربه جزای اعمال خودمیرسیدند،،دیگراین فجایع وفتواهای داعشی تکرار نمیشد....

کاربر مهمان در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۳ :
بالاخره تو سر یکی باید بزنن

بالاخره تو سر یکی باید بزنن دیگه
اسید پاش که گیر نمی افته حداقل بزنن تو سر رسانه ها بلکه از حقارتشون کاسته بشه

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)