هشدار احمد جنتی درباره اهداف «متظاهران»:

مجلس خبرگان را بگیرند مصوباتی علیه رهبر وضع خواهند کرد که به صلاح نظام نخواهد بود

احمد جنتی٬ دبیر شورای نگهبان گفته به «توهین‌ها» بی‌اعتناست٬ «فتنه» هنوز زنده است٬ باید مانع حضور «متظاهران» در قدرت شد و اگر کسانی که به «بیت‌المال» دست‌اندازی کرده‌اند وارد مجلس خبرگان شوند به ضرر علی خامنه‌ای خواهد بود.

آقای جنتی این مطالب را در جمع گروهی از نیرو‌های بسیج بیان کرده و گفته نسبت به «توهین‌‌ها» بی‌اعتنا است و تنها به وظیفه‌اش عمل می‌کند.

وی افزوده «فتنه ۸۸» و «فتنه‌گران» هنوز زنده بوده و مسئله «اصلی» هستند و برخی «گستاخانه» به حال «فتنه‌گران دل‌سوزی‌های بی‌جا» می‌کنند.

دبیر شورای نگهبان خطاب به نیرو‌های بسیج گفته باید مسئله «فتنه» را همواره به یاد داشته و هرگز آن را فراموش نکنند.

جنتی در بخش دیگری از سخنان خود بدون اشاره به نام فرد یا جریان خاصی اظهار کرده جریانی «متظاهر» که متعهد به مبانی نظام نیست٬ برای نفوذ در قدرت برنامه‌ریزی کرده و باید مانع تحقق اهداف آن شد.

امام جمعه موقت تهران این افراد را کسانی معرفی کرده که نسبت به مسئولیت‌ها و سمت‌ها در جمهوری اسلامی «طمع» کرده‌اند و اگر در مصادر امور قرار بگیرند «تهدید بزرگی» برای نظام خواهند بود.

وی گفته آنها  طمع ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را نیز دارند و باید در حد توان مانع حضورشان در ارکان قدرت شد.

جنتی گفته اگر افراد «فاقد صلاحیت» وارد مجلس خبرگان شوند، می‌توانند تصمیماتی درباره رهبری بگیرند که به صلاح «نظام و امت اسلامی» نباشد.
 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۳ :
مثل سگ میترسند چون میدونن اگه

مثل سگ میترسند چون میدونن اگه نامحرمی وارد بشه . بررسی کنه رهبر فرزانه تا چه حد حتی قانون را زیر پا گذاشته منافع همه اینها به خطر میوفته حرف سر میلیاردها دلار پوله نه اسلام و نه حتی سرنوشت رهبری تنها بحث سر اینه که اگه کس دیگه ای راخبر باشهع دست آقایون را از بیت المال کوتاه کنه

ناصر در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۳ :
ظاهرا چنتی هم اخر عمری به فکر

ظاهرا چنتی هم اخر عمری به فکر براندازی است ، چون تنها اتهامی که تا اروز به فتنه گران زده نشده است ، دست اندازی به بیت المال است و اگر قرار شود دزدان بیت المال در دو انتخابات اینده انتخاب نشوند که کلاه ولایتمداران پس معرکه است .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)