هشدار صادق لاریجانی به برخی مسئولان و نمایندگان مجلس:

ابعاد فساد را بزرگ کنید به دادگاه احضار خواهید شد

صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه با انتقاد از بزرگ‌نمایی ابعاد فساد در جمهوری اسلامی از سوی برخی مسئولان٬ نمایندگان مجلس و رسانه‌ها گفته به دادستانی تهران دستور داده با افرادی که به بزرگ‌نمایی فساد می‌پردازند در هر «رتبه‌ای» که هستند برخورد کند.

آقای لاریجانی گفته ما در فضایی قرار گرفته‌ایم که برخی مسئولین و رسانه‌ها گمان می‌کنند بزرگنمایی فساد در کشور کار «خوبی» است.

وی افزوده متاسفانه برخی مسئولین و نمایندگان مجلس پیش از اعلام حکم٬ اسامی متهمان را اعلام می‌کنند و با بزرگنمایی و انجام کار «غیرمنصفانه» به «حواشی» دامن می‌زنند.

رئیس قوه قضائیه به افراد و رسانه‌هایی که به بزرگ‌نمایی فساد می‌پردازند هشدار داده این نهاد اقدامات آن‌ها را «رصد» می‌کند و در صورت تخلف در هر «مرتبه و رتبه‌ای» که باشند به دادگاه احضار خواهند شد.

وی در ادامه سخنانش اظهار کرده هیچ مرجع و یا مسئولی حق دخالت در پرونده‌های قضایی حتی آن‌ها که مختومه شده‌اند را ندارد.

لاریجانی شماری از نمایندگان مجلس را به تلاش برای دخالت در پرونده‌های قضایی متهم کرده و افزوده طبق قانون رسیدگی به شکایات «در انحصار» قوه قضائیه است.

وی بزرگنمایی فساد را موجب گسترش ناامیدی دانست و گفته چرا ما باید مردم را ناامید کنیم که همه جا را فساد گرفته است؟

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۳ :
https://www.example.com
اهای دزد

جریان فرار دزد عاقل را که شنیده اید؟ دزده به همراه تعقیب کنندگان خود همصدا با انها داد میزدآهای دزد. بگیرد دزد را. البته روزنامه ها میتوانند اندازه وسایز کلمات را کوچکتر انتخاب کنند تا بزرگنمایی نشود.

ایرانی گم نام در تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۹۳ :
آدرس غلط

این شیادان طرار یعنی برادران دالتون (لاریجانی ها) دو قوه یعنی مقننه وقضائیه را تحت اختیار دارند گواینکه قوه مجریه هم تابع ولی وقیح است این جانوران فساد را جور دیگر معنا میکنند یعنی هرچه در تحت اختیار آقایان جیره خوار ولایت وقیح حلال واز شیر مادر هم حلال تراست ولی افشا گری و تبیین فساد حرام است وقابل پیگیری ارکان یک مملکت را به لبه پرتگاه کشانیده اند و ککشان هم نمیگزد. البته از مملکت امام زمان!!! بیش تر ازاین توقع نیست!!!

علی در تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۹۳ :
واسه این گفته که صحبت نشود که

واسه این گفته که صحبت نشود که پای داداشش و خیلی های دیگه گیره .
والا دزد و هر چه سریعتر اعدام میکردن

ناصر در تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۹۳ :
این آخوند جامع الشرایط چه

این آخوند جامع الشرایط چه تصوری از بزرگ و بزرگ نمایی دارد ؟

عادل در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۳ :
واي برآنروزی که صحبت ازمشکلات کشورجرم باشد.

وقتی فسادبه سازمانهای مبارزه بافسادرسوخ مينمايد،آنگاه صحبت ازفسادجرم تلقی ميشودهرجچندافراط وتفريط درهرعملی شايسته نيست،وليکن قوه قضاييه بايدباهرفسادی برخوردنمايدودرتاييداين مبارزه بايداول ازبستگان ووابستگان خوداقدام نمايند،

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)