چرا زمان احمدی‌نژاد با رسانه‌های سپاه برخورد نمی‌شد؟

یکی از فعالان سایبری حزب‌الله به تحت تعقیب قرار گرفتن دو فعال رسانه‌ای با دستور حسن فیروزآبادی٬ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح واکنش نشان داده است.

صادق نیکو در صفحه گوگل پلاس خود از فیروزآبادی پرسیده چرا زمان دولت محمود احمدی‌نژاد دست به اقدامات مشابه نمی‌زد؟

متن کامل این پست:
اینکه صاحب یک رسانه بر روی عوامل و زیردستانش نظارت داشته باشد؛ بسیار ارزشمند است!
اینکه رسانه‌های وابسته (مستقیم و غیرمستقیم) به نهادهای حاکمیتی و دولتی نباید پیشگام تخریب و نقد همدیگه باشند؛ حرف منطقی به نظر می‌رسه!

اما چندتا سوال:
جناب آقای فیروزآبادی که حکم برخورد با دو تن از عوامل رسانه‌ای وابسته به خودشون رو صادر کردن؛ چرا در زمان دولت قبلی دست به چنین اقدامی نمی‌زدن؟! چرا در زمان دولت احمدی نژآد جلوی این پیشتازی رسانه‌های وابسته به نیروهای مسلح در نقد دولت را نمی‌گرفتن (دعواهای مضحک ایرنا و فارس رو یادتون هست؟)؟! روحانی و احمدی نژآد چه فرقی برای ایشون دارن؟! چرا خبر برخورد با این دو نفر رسانه‌ای شده است؟!
 
و مسئولین دیگر نهاد‌ها با رسانه‌هاشون اینجوری برخورد نمی‌کنند؟! مثلا چرا دولت و مجلس بر رسانه‌های خودشون اینجوری نظارت نمی‌کنند؟! چرا با رسانه‌های دولتی که مجلس را تخریب می‌کنند کسی برخورد نمی‌کند؟! چرا با رسانه‌های دولتی که نهدهای حاکمیتی را تضعیف می‌کنند کسی برخورد نمی‌کند؟! چرا رئیس مجلس جلوی خبرگزاری جناحی وسیاست زده مجلس را نمی‌گیرد؟!

Printer-friendly version
برچسب ها:

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)