بدون اشاره به هزینه‌های عمل پروستات خامنه‌ای

ادعای یک سایت محافظه‌کار درباره هزینه جراحی موسوی

سایت محافظه‌کار «پارس» در حالی مدعی هزینه بیش از ۱۲۰ میلیون تومانی برای جراحی چشم میرحسین موسوی و دیگر معاینات پزشکی وی و زهرا رهنورد شده که هیچ رسانه‌ای به هزینه‌های عمل جراحی پروستات علی خامنه‌ای اشاره‌ای نکرده است.

وب‌سایت کلمه روز گذشته از جراحی چشم میرحسین موسوی که به همراه زهرا رهنورد و مهدی کروبی بیش از سه سال است در حصر به سر می‌برد٬ خبر داده است.

وب‌سایت  پارس هم نوشته موسوی و رهنورد «در ۱۰ روز اخیر در سه بیمارستان، تحت آزمایش‌های کلی و جزیی قرار گرفته‌اند که آزمایش‌ها نشان می‌دهد {موسوی} مشکل جدی به جز کهولت سن  ندارد.»

این سایت حامی رهبر جمهوری اسلامی در حالی تلاش کرده بیماری آقای موسوی را به «کهولت سن» مرتبط کند که علی خامنه‌ای دو سال از میرحسین موسوی بزرگ‌تر است؛ موسوی متولد ۱۳۲۰ و خامنه‌ای متولد ۱۳۱۸ است.

در جمهوری اسلامی بسیاری از اعضای مجلس خبرگان رهبری و شورای نگهبان با اینکه از کهولت سن رنج می‌برند اما هرگز از سیاست کناره‌گیری نکرده و به نقش‌آفرینی در سیاست ادامه می‌دهند.

رهبران جنبش سبز که بیش از ۳ سال است تحت فشارهای روحی و روانی در شرایط بد حصر خانگی به سر می‌برند٬ بار‌ها به علت بیماری راهی بیمارستان شده‌اند.

به نظر می‌رسد تلاش رسانه‌های محافظه‌کار برای بزرگ‌ کردن هزینه‌های جراحی میرحسین موسوی برای انحراف افکار عمومی از بستری شدن دوباره وی صورت می‌گیرد.

آقای موسوی چندی پیش نیز به علت مشکلات قلبی راهی بیمارستان شده بود.

کاربر مهمان در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۳ :
سلامتی تخم مقام معظم ابلهی

سلامتی تخم مقام معظم ابلهی آسد علی گدا صلوات برفستین!!!!!!

ناصر در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ :
هزینه جراحی آب مروارید در

هزینه جراحی آب مروارید در بیمارستان خصوصی دو میلیون تومان و بیمارستان دولتی چهار صد هزار تومان است ، اما مقایسه جراحی موسوی و رهبر قیاسی مع الفارق است . جراحی چشم موسوی باعث کوری چشم دشمنان مردم ایران و پروستات آقا به گفته نماینده معظم له (مرجع ضمیر هر جا برود راه دوری نرفته است ) در بسیج موجب تقویت امت اسلام است . پیشنهاد میشود از پروستات مهدوی کنی و جنتی هم برای تقویت استفاده شود .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)