معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

بیش از ۵۰ درصد مردم قم ماهواره دارند

محمدرضا آشتیانی٬ معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اعلام کرده بیش از ۵۰ درصد مردم قم گیرنده ماهواره‌ای دارند و این آمار «وحشتناک» است.

به گزارش خبرگزاری «رسا»٬ آقای آشتیانی در مسجد «جمکران» این آمار را اعلام کرده و گفته شبکه‌های ماهواره‌ای با هدف «تخریب اسلامی» مشغول ترویج «شبهات» هستند.

وی هشدار داده «اگر خانواده، مدارس و دانشگاه‌ها در تربیت نسل‌ها سستی کنند، دچار مشکلاتی خواهیم شد» در حالی‌ که «رسانه‌های دشمن دارند به مردم خوراک می‌دهند.»

معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه اضافه کرده «امروز انسان وقتی صبح از منزل بیرون می‌آید باید ۱۰ تا سوره فلق و ناس بخواند تا متدین به منزل بازگردد.»

۲۲ اسفند سال ۹۰ نیز محمدرضا خوش‌رو٬ عضو موسسه علوم انسانی «جامعه العلوم» گفته بود ۶۵ درصد مردم تهران و ۳۰ تا ۴۰ درصد مردم قم از ماهواره استفاده می‌کنند.

جمهوری اسلامی از فعالیت ماهواره‌ها٬ سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی با عنوان «جنگ نرم» یاد کرده و مدعی است فعالیت آن‌ها در راستای «براندازی» نظام حاکم بر ایران است.

اول مهرماه سال ۹۰ نیز محسن حبیبی٬ مدیر گروه فرهنگ و معارف شبکه دو سیما اعلام کرده بود «حدود چهار هزار و ۶۸۹ شبکه تلویزیونی و ماهواره‌ای علیه جمهوری اسلامی» فعالیت می‌کنند و نظام توان مقابله با برنامه‌های فرهنگی آن‌ها را ندارد.

روحانیون و نظامیان حاکم بر ایران طرح‌های مختلفی برای مبارزه با برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای مطرح کرده‌اند که بسیاری از آن‌ها با شکست مواجه شده است.

ناصر در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ :
پیدا کنید تعداد مقلدین مراجع

پیدا کنید تعداد مقلدین مراجع عظام را . احتمالا تعداد آنان از تعداد علمای قم کمتر است .

کاربر مهمان در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ :
بهتر است به جای وحشت به فکر

بهتر است به جای وحشت به فکر چاره بود . چاره اساسی به راه انداختن جنگ میان علوم وارداتی غربی با ابزار های وارداتی غربی یا همان ماهواره ها و به قول شما بشقابهاست ! فرماندهی این جنگ را هم بسپارید به دست کاردانان این علوم . یعنی جامعه شناسان ، اساتید و متخصصان علوم ارتباطات ، محققان علوم رفتاری و تربیتی ، پژ وهشگران رادیو و تلویزیون ، صاحب نظران شبکه های جهانی اینتر نت ، روانشناسان اجتماعی ، صاحب خردان افکار عمومی و سایر متخصصان علوم انسانی.... همان هایی که در نطق های کلنگی و شکمی تان به غربزدگی متهم شان می کنید وبنا دارید با تهمت سکولار بودن رشته های علوم انسانی انها را از دانشگاه حذف کنید ، همانها را عرض میکنم . اول از خدا بترسید بعد بروید انها را جمع کنید و به خاطر توهین های ریز و درشت تان به انها بویژه در 20 سال اخیر از ایشان عذرخواهی کنید و بعد از اینکه دست انها را بوسیدید از انها خواهش وتمنا کنید تا راه حل مقابله عاقلانه وعالمانه با اثار شوم این پدیدهای نوین را به شما اموزش دهند و دقیقا در این موضوعات عین رساله عملیه از انها تقلید کنید !! شیر فهم شدی ببم جان !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)