کاظم صدیقی٬ امام جمعه موفت تهران:

دولت پیام استیضاح وزیر علوم را دریافت کند

کاظم صدیقی از دولت حسن روحانی خواست جامعه را «دو قطبی» نکند٬ پیام استیضاح وزیر علوم را دریافت کند و «خدمت» به مردم را در دستور کار خود قرار دهد.

آقای صدیقی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تهران گفته «دولتی که راهنمایی همچون رهبر معظم انقلاب داشته باشد و نتواند خود را تطبیق دهد ورشکسته است.»

وی افزوده «دولت اگر نتواند انسجام ملی و اعتماد دینی را در کشوری که مردمش این‌گونه ولایتمدار هستند ایجاد کند٬ خسارت دیده است.»

امام جمعه موقت تهران همچنین دوقطبی شدن جامعه را اثر شوم «فتنه»٬ «قانون‌شکنی» و «هنجارشکنی» در دولت‌های گذشته دانسته است.

وی گفته دولت‌هایی که «پیرو اقتصاد آزاد غربی» و «لیبرال دموکراسی» بوده و «قانون شکن» بودند در ‌‌نهایت نتواستند «محبوبیت» داشته باشند.

صدیقی به طور تلویحی از دولت روحانی خواسته از سرنوشت دولت‌های اکبر هاشمی رفسنجانی٬ محمد خاتمی و محمود احمدی‌نژاد عبرت بگیرد٬ به حاشیه نپرداخته و وارد گود شود.

وی گفته «برای ما افتخار نیست ببینیم دولت بیاید و از رهبری انتصاب دریافت کند و گرفتار تزلزل و سوءرفتار و بد اخلاقی شود.»

امام جمعه موقت تهران درباره استیضاح وزیر علوم نیز اظهار کرده دولت باید «پیام» این استیضاح را بگیرد و دانشگاه‌ها نباید تبدیل به ستاد انتخاباتی و باشگاه سیاسی شوند.

رضا فرجی‌دانا٬ وزیر علوم دولت یازدهم هفته گذشته استیضاح و از مقام خود برکنار شد؛ علی خامنه‌ای نیز در دیدار با حسن روحانی و اعضای هیات دولت از این استیضاح دفاع کرده است.

آقای خامنه‌ای در این دیدار ۱۵ توصیه به روحانی و اعضای دولت یازده کرده که به نظر می‌رسد این توصیه‌ها در آینده به مبنای اصلی نحوه برخورد محافظه‌کاران با دولت یازدهم تبدیل شود.

کاربر مهمان در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۳ :
خطرناکه حسن روحانی جان خاتمی

خطرناکه حسن
روحانی جان خاتمی دوره دوم با گریه رای جمع کرد ولی برای تو دوره دومی هم وجود نخواهد داشت
اگر نیت و غرضت از ریاست جمهوری آن چیزی که گفتی نیست که هیچ وگر نه اگر شل بگیری سفت میخوری
جلوی این هم لباسهای خودت و مخصوصا فرزانه جان سفت باش که با موضع محکم داشتن توقعشان کم میشود و اگر کوتاه بیایی کم کم باید به خرده فرمایشهای کمترین این ریشوهای بی ریشه گردن بنهی
استیضاح مردم پنهان است ولی سریع و بدون رای اعتماد
محض رضای خدا کمی در عمل محکم باش
از کنسرتهای لغو شده با حکم نماینده عآقا در فلان کوره ده در عمل حمایت کن. مگر مجوز دولت خودت را ندارد؟؟؟؟

کوتاه نیا
شل نگیر
این بهانه که نگذاشتند و بحران آفرینی کردند و .... دیگر در مردم طالب ندارد.
دو تا دیگر از آن "به جهنم"ها را عملی نشانشان دادی حساب دستشان می آید دیگر در نماز جمعه هم غلط اضافه نمی کنند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)