کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

مردم احساس می‌کنند همه چیز دارد گران می‌شود

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته «همه چیز دارد گران» می‌شود و «کسی {از دولت} یک برنامه‌ریزی اساسی برای اقتصاد نمی‌بیند.»

آقای صدیقی این مطلب را در گفتگو با سایت «اقتصاد نیوز» بیان کرده و افزوده «احساس مردم این است که همه چیز دارد گران می‌شود و افق روشنی هم نمی‌بینند که الان گران است و بعداً چه می‌شود.»

وی گفته «رکود که هست. اجناس هم گران‌تر از سابق است. وضعیت مسکن هم بد‌تر از سابق است. الان که قیمت بلیت قطار و وسایل نقلیه هم دارد بالا می‌رود.»

امام جمعه موقت تهران اضافه کرده «قرار نیست مردم را در نیاز‌هایشان حساس‌تر بکنیم. این کشور باید اداره شود. اگر آدم مردم را تحریک کند و بترساند، نه رضای خدا در آن است و نه به نفع مردم است.»

وی در بخش دیگری از این گفتگو از علوم انسانی را در حوزه‌های «اقتصاد، سیاست، روان‌شناسی و جامعه‌شناسی، سوغات غرب» دانسته است.

صدیقی پیشنهاد کرده برای حل و فصل مشکلات اقتصادی ایران از کتاب‌های «وسائل‌الشیعه» و «مکاسب» استفاده شود.

کاربر مهمان در تاریخ ۴ شهریور ۱۳۹۳ :
و مبدا تاریخ گرانیها از دولت

و مبدا تاریخ گرانیها از دولت روحانی محاسبه میشود، نه؟ چقدر باتقوی!!

کاربر مهمان در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۳ :
خوب اینکه احساس بقیه مردم بود

خوب اینکه احساس بقیه مردم بود ! راستی حاج اقا شما وخانواده محترمتان و متعلقین و اقارب کرام و اعوان وانصار و نور چشمی های معزز و کلیه اشنایان و بستگان گرامی که از راههای دور ونزدیک قدم رنجه فرموده و تنگه ها و قصبات و ده کوره ها و روستاها وشهرهای دور ونزدیک را از فشار فقر وفلاکت به امان خدا رها کرده و دست به دامان شما شده و بر چشم بقیه ما مردم منت نهاده و هنوز هم پا می نهند و شما تا به حال برای انها دریا دریا اشک ریخته اید از چند وقت یا از چند سال پیش یا از چند ده سال قبل به این طرف از دست گرانی ها نفس راحتی کشیده و در کاخها و باغ های تصرفی جا خوش کرده و بحمد الله دیگر این احساسی را که همه مردم دارند انها ندارند !!؟

کاربر مهمان در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۳ :
فرق این جرثومه با داعش چیه

فرق این جرثومه با داعش چیه کسی میدونه؟

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)