کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

ضدنظام‌ها سال ۵۷ به ظاهر یار امام بودند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته کسانی که «ضد نظام» بودن آن‌ها «معلوم» شده٬ مشخص نیست ابتدای انقلاب هم یار روح‌الله خمینی بوده باشند.

آقای صدیقی این مطلب را رد گفتگو با «خبرگزاری دانشجو» بیان کرده و گفته «آن افرادی که به ظاهر در ابتدای انقلاب با امام راحل بوده اند٬ معلوم نیست که حقیقتا یار ایشان بوده باشند.»

وی این افراد را «خواص» جدا شده از نظام دانسته و اضافه کرده «آدم خوب بد نمی‌شود، این افراد خود را گول زده‌اند و احتمالا این افراد اهدافشان از ابتدا چیز دیگری بوده است.»

صدیقی افزوده «اکنون تصویر واقعی کسانی که در ابتدای انقلاب تظاهر کرده بودند که یار امام هستند، مشخص شده است و می‌توان نسبت به آن‌ها موضع خود را مشخص کرد.»

منظور این روحانی محافظه‌کار از این سخنان می‌تواند اکبر هاشمی رفسنجانی٬ میرحسین موسوی٬ مهدی کروبی و محمد خاتمی باشد که محافظه‌کاران آن‌ها را «سران فتنه» و «خواص مردود» می‌نامند.

نگرانی حامیان آقای خامنه‌ای در یک سال گذشته نسبت به افزایش فعالیت هاشمی و خاتمی به همراه گروه دیگری از منتقدان وضع موجود٬ افزایش یافته است.

آن‌ها اعلام کرده‌اند اجازه نخواهند داد مجلس خبرگان رهبری به «تسخیر» این افراد در بیاید.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ :
با همین قبیل حرفها بود که

با همین قبیل حرفها بود که دادگاههای نمایشی مسکو در دوران استالین برگزار شد و با همین حرفها تمام انقلابیون اولیه که البته شاید بزرگترین گناهشان این بود که از استالین یک سر و گردن بالاتر بودند و یا اینکه دستکم اندازه او عرضه و سوابق داشتند را از دم تیغ گذراندند تا فقط استالین بماند و یک مشت پاچه خوار و ...مال دور و اطرافش!!!!!!!!!

ناصر در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ :
"ضدنظام‌ها سال ۵۷ به ظاهر یار

"ضدنظام‌ها سال ۵۷ به ظاهر یار امام بودند" و امام راحل عظیم الشان نیز این یاری ظاهری را درک نکرد و این بود بصیرت کسی که سرنوشت این ملت فلک زده را به دست گرفت .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)