کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

جداسازی زن و مردم مهم‌تر از تونل نیایش بود

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران جداسازی زنان و مردان در شهرداری تهران را «مهم‌تر» از احداث تونل‌ «نیایش» و بوستان «ولایت» دانسته و از دولت حسن روحانی خواسته به «داد مردم» برسد.

آقای صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران این مطالب را بیان کرده و از جداسازی کارمندان زن و مرد در شهرداری این شهر با عنوان «طرح تکریم بانوان» یاد کرده است.

وی افزوده «ما در مدیریت جهادی، اخلاق و نماز جوانان احتیاج به فرهنگسازی داریم و دولت باید از آنچه شهدا برای این کشور به ارمغان آورده‌اند، پاسداری کند.»

امام جمعه موقت تهران همچنین از دولت حسن روحانی خواسته «به داد ملت برسند و از بروکراسی و جلسات {کاسته} و به عمل و تجربه بپردازد.»

به گفته وی «استمداد از نخبگان و کار‌شناسان اگر به جای جلسات حزبی و گروهی، عمومی شود کار سریع‌تر پیش خواهد رفت.»

این روحانی محافظه‌کار در بخش دیگری از سخنان خود از وزارت اطلاعات به خاطر بستن دفا‌تر چند شبکه ماهواره‌ای شیعی در ایران قدردانی کرده و این اقدام را یک «پیروزی» دانسته است.

صدیقی گفته این شبکه‌های ماهواره‌ای «با انگلیس و آمریکا در ارتباط بودند» و «جزو برنامه‌های انگلیس بود که این شبکه‌ها برای ایجاد عزاداری‌های خشن عمل کنند.»

وزارت اطلاعات هفته جاری با صدور اطلاعیه‌ای از پلمب دفاتر چند شبکه شیعی در چهار استان ایران خبر داد و اعلام کرد کارمندان این دفا‌تر را نیز بازداشت کرده است.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ :
فواره چو اوج گيرد سرنگون شود

فواره چو اوج گيرد سرنگون شود امروز اين را گفتم دو ماه ديگه ببين چي ميشه

کاربر مهمان در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ :
دختر با شهامت آقای قالیباف

در دهه هفتاد دختر با شهامت آقای قالیباف به همراه عده ای از دوستان دختر و پسر با یورش بسیج در یک مهمانی دستگیر و به پایگاه بسیج منتقل شد. بلافاصله در همان شب جناب قالیباف و خانم با اتومبیل به پایگاه بسیج مراجعه نمودند. آقای قالیباف از اتومبیل پیاده نشد و خانم با اصرار که " آبروی حاج آقا در خطر است" قصد آزاد کردن دختر را داشت که با پافشاری رئیس پایگاه که خود در دستگیری شرکت کرده بود مواجه شد. بالاخره دختر ایشان آزاد شد اما ماجرا به اینجا ختم نشد. ماموران امنیتی در جست و جوی عکس ها و فیلم های مهمانی بارها به منزل رئیس پایگاه بسیج یورش بردند و بارها او را بازجویی کردند و در نهایت او را با اتهام ساختگی نگهداری غیر مجاز اسلحه به دو سال زندان محکوم نمودند که این حکم در مورد او به اجرا درآمد.

رضا در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ :
آخه ابله! این تفکیک جنسیتی رو

آخه ابله! این تفکیک جنسیتی رو از کجات دراوردی؟؟ کل قرآن و یا زندگی پیامبر اسلام رو ببینی یه چنین حکم مضحکی برنمیخوری . بارزترین دلیل و مثال برای رد افکار عقب افتاده و ارتجاعیتون انجام اعمال حج و طواف خانه خدا هستش که زن و مرد بدون هیچگونه تفکیک زمانی و یا مکانی آزادانه در کنار هم پروردگار خودشونو عبادت میکنند.

خُسن آقا در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ :
http://blog.hasanagha.org
نمره موقت!

معمولا در همه دنیا واژه هایی مثل "موقت"، "زاپاس"، "همیشگی"، "اصلی"، "فرعی" و خلاصه اینگونه واژگان معانی مشخصی دارند. در ایران آخوند زده (بخوانید بلا زده) حتی واژه "امام جمعه موقت" هم به مسخره گرفته شده. این آقایان بعضی شان 35 ساله که نمره موقت دارند امامت می‌کنند! یک آدم با شعوری هم نیست از اینها بپرسد: های احمق‌ها کی شما نمره دائم می‌شوید تا مردم تکلیف خود بدانند!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)