حسام‌الدین آشنا٬ مشاور ارشد حسن روحانی:

با سعید جلیلی اشتراکات بنیادین جدی دارم

حسام‌الدین آشنا٬ مشاور ارشد حسن روحانی گفته با سعید جلیلی اشتراک‌های بنیادین در پیوند با «اسلام»٬ روح‌الله خمینی٬ علی خامنه‌ای و توجه به «ارزش‌های انقلابی» دارد.

آقای آشنا در گفتگویی که روز یک‌شنبه (۱۲ امرداد) از وی در سایت «نامه نیوز» منتشر شده این اشتراک‌ها و شباهت‌ها را «خیلی جدی» دانسته است.

وی گفته «بین فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق اشتراکات بنیادینی وجود دارد، تفاوت‌ها در سلیقه‌های اجرایی است، ولی آن اشتراکات بنیادین خیلی مهم است.»

آشنا در بخش دیگری از این گفتگو محمد خاتمی و علی‌اکبر ناطق نوری را به طور تلویحی دارای صلاحیت برای تصدی پست ریاست جمهوری ندانسته و زبان به تمجید از حسن روحانی گشوده است.

وی گفته «من آقای خاتمی را یک چهره فرهنگی غیراجرایی می‌دانستم و بار جمهوری اسلامی را سنگین‌تر از توان اجرایی آن موقع آقای خاتمی.»

مشاور روحانی اضافه کرده «در دولت اصلاحات ۱۴ میلیون نفری که به خاتمی رای نداده بودند، نادیده گرفته می‌شدند» و «من همچنین ناطق‌نوری را رییس مجلس خوبی می‌دانستم نه رییس جمهور خوبی.»

حسام‌الدین آشنا درباره حسن روحانی نیز اظهار کرده که او «تحت تاثیر» کسی قرار نمی‌گیرد٬ اجازه نمی‌دهد کسی «نزدیکش» شود و «بهاری» بوده که «۲۰ سال پشت زمستان مانده بود.»

آشنا همچنین اضافه کرده که دولت حسن روحانی دولت «بی‌پرده‌ای» است و «مشایی و رحیمی و ثمره هاشمی هم ندارد.»

Camyar325 در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ :
هزار چهره

این اعتراف دلیلی محکمی بر این ادعا است که تمامی سران رژیم اسلامی از یک آبشخور تغذیه می کنند و هدفی مشترک را دنبال می کنند ولی هر یک نقش و چهره ای متفاوت را بر عهده می گیرند و رخ سیاسی خاصی را نمایش می دهند. آنها برای فریب افکار عمومی داخلی و دنیای خارج مزورانه و ریاکارانه صحنه ای تمسخر آمیز از یک فاجعه را به صحنه آورده اند.

ناصر در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ :
چرا در لفافه صحبت میکنی ، بگو

چرا در لفافه صحبت میکنی ، بگو با اسلام علامه مصباح اشتراک که نه انطباق دارید تو و جلیلی . خدا شما را به معظم له و معظم له را به هم ببخشد انشاء الله .

ali در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ :
باید هم با جلیلی اشتراکات

باید هم با جلیلی اشتراکات بنیادین داشته باشید آنهم در مورد خمینی و ولی قبیح و ...... شما نداشته باشی پس من داشته باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما تحت تاثیر هیچ کسی نیستید ؟؟؟ لعنت بر هر چه آدم دروغگو وریاکار و متظاهر و....کثافت .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)