مرتضی آقاتهرانی٬ دبیرکل «جبهه پایداری»:

علامه مصباح آینده را دیده و براساس آن تصمیم می‌گیرد

مرتضی آقاتهرانی٬ دبیرکل «جبهه پایداری» می‌گوید محمدتقی مصباح یزدی «آینده را می‌بیند و طبق آن تصمیم می‌گیرد.»

آقاتهرانی در جمع گروهی از محافظه‌کاران در کرمان این مطلب بیان کرده و افزوده «کسانی که به بدگویی ایشان {مصباح یزدی} می‌پردازند آینده نگری علامه را ندارند و نمی‌توانند درک کنند.»

وی از پیشنهاد مصباح یزدی به طلبه‌ها برای فراگیری اصول دیالکتیک پیش از انقلاب سال ۱۳۵۷ به عنوان یکی از «آینده‌نگری‌های» رئیس موسسه «امام خمینی» نام برده است.

آقاتهرانی در بخش دیگری از سخنان خود با تمجید از علی خامنه‌ای گفته رهبری به عنوان «بهترین شخصیت برای ارتقای وضعیت فرهنگی» یاد کرده است.

دبیرکل «جبهه پایداری» همچنین اظهار کرده «از کسانی که به دید مادی به این انقلاب نگاه می‌کنند نمی‌توان توقع چندانی داشت که از انقلاب راضی شوند.»

به گفته وی «اگر اقتصاد، سیاست و اخلاق ما بیمار هستند به دلیل این است که فرهنگ ما بر گرفته از اسلام ناب نیست.»

کاربر مهمان در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ :
در حکومتی که ... مالی سکه

در حکومتی که ... مالی سکه رایج آن باشد این اظهار نظرها به وفور و همه روزه دیده خواهد شد.از آینده نگری های حضرت علامه در یکسال و نیم گذشته همین بس که کامران هلو را بهترین فرد زیر آسمان برای ریاست جمهوری تشخیص داد و تازه بهش الهامات هم شد ولی دو هفته بعد از ... جلیلی آویزون شد و بدتر اینکه قافیه به حدی تنگ شده بود که همون تقلب های معمول این ده دوازده ساله اخیر رو هم نتونستند بکنند و جلیلی با تلاش همه دلسوزان انقلاب نفر سوم رای سازی شد!!

بازم بگم در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۳ :
بله مواضع ایشان بسیار دقیق و

بله مواضع ایشان بسیار دقیق و با اینده نگری در جهت حفظ منافع استعمار پیر در ایران و منطقه است و با همشمنده خودش و پرونده سیاهش را زیر پوستین وا اسلاما پنهان کرده و خوب میداند و اگاه است که تشت رسواییش برای عقلا مدتهاست از بام افتاده و برای همین چون بقای تحجر را در گسترش اگاهی ملت در خطر میبیند گاهی هم انتحاری برای نگه داشتن چرخ امور خلق الله کوپنهای جعلی اعتبار میسوزاند . تمام تلاش مذبوحانه اش از خوف خوابهای اینده خودش و اربابان خارجی اش هست. خب طبیعتا باید با اینده نگری هر اقدام و اشوبی که میتواند برای بقای جایگاه و منافع شبکه وابستگان در خط استعماریون از خود در بکند.

ناصر در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۹۳ :
درست میگوید . علامه نتیجه روی

درست میگوید . علامه نتیجه روی کار آمدن اجمدی نژاد را هم می دید ، که امام زمان را برای انتخاب او به کمک طلبید . احمدی نژاد هم با دیدن این آینده بینی ها گفت که دوران ظهور آغاز شده است .

حسین در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۹۳ :
چندلامه؟

به قول هموطن عزیز تمساح یزدی گذشته را ببیند کافیست!
اگر تمساح یزدی آینده نگری داشت با انقلاب و خمینی مخالفت نمیکرد تا بعدا برای پیدا کردن جائی در این حکومت ظلم و جور مجبور باشد پای آقای خامنه ای را ببوسد!
البته حالا کار از بوسیدن پا رد کرده و بعد از گند احمدی نژاد ایشان جاهائی را میبوسد که قابل ذکر نیست و البته این همه از دستوراتی است که از خارج به ایشان دیکته میشود!
خامنه ای هم که از این بوسه ها کیف میکند اصلا حالیش نیست که دارد همه چیز را به باد . . . میدهد!
در مورد مرتضی آقا تهرانی هم باید بگویم که ایشان نه مرتضی است نه آقا و نه تهرانی! ایشان یک اجنبی خیانتکار دزد مال پرست وریا کاری بیش نیست!

کاربر مهمان در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۳ :
ایشان از گذشته درس بگیرد. در

ایشان از گذشته درس بگیرد.
در ضمن ایشان شکر خورده که اینده را می بیند. کسی که نمی تواند از گذشته درس بگیرد چگونه آینده را می بیند؟

ممد نبودی ببینی در تاریخ ۶ مرداد ۱۳۹۳ :
علامه گذشته را ببیند، آینده

علامه گذشته را ببیند، آینده پیش کش. حمایت ایشان از آقای هلو در انتخابات ریاست جمهوری نشان از درک بالای جناب علامه دارد.

کاربر مهمان در تاریخ ۶ مرداد ۱۳۹۳ :
علامه ؟؟؟؟؟ هه ها ها وای مردم

علامه ؟؟؟؟؟ هه ها ها وای مردم از خنده
البته آینده نگر است او با برنامه دقیق انقلاب را مجددا تبدیل کرد به سلطنت و دیکتاتوری که جای تشکر است نگذاشت سلطنت قطع شود حیف نیست مملکت با اینهمه سابقه شاهنشاهی بشه جمهوری؟ شاه بدبخت اگه این آدم آینده نگر را کشف کرده بود و دم و دودش را می دید الان شاه ایران بود و سال 42 هم خمینی را به همان بلایی دچار کرده بود که فتوی واجب القتل بودن احمد خمینی توسط مصباح کرده بود.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)