کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

حکومت در سخت‌گیری به جوانان تساهل نکند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته اگر حکومت در «سخت‌گیری» به جوانان کمی «تساهل» و «تسامح» کند و آن‌ها «کاملا آزاد باشند» نسل جوان «سقوط» خواهد کرد.

آقای صدیقی در جمع گروهی از «معتکفان» تهران این مطلب را بیان کرده و وظایف حکومت در مسیر هدایت انسان را بسیار «سنگین» توصیف کرده است.

وی افزوده «اگر حکومت اندکی سستی کند و تسامح و تساهل به خرج دهد و معتقد باشد که نباید بر جوان‌ها سخت و گرفت و آن‌ها باید کاملاً آزاد باشند و از این حرف‌ها، جوان سقوط خواهد کرد.»

صدیقی اضافه کرده «برای سالم رسیدن به مقصد، باید همه خطوط قرمز را رعایت کرد، زیرا رفتن به بهشت، تحمل سختی‌ها و محدودیت‌ها را می‌طلبد.»

وی همچنین گفته «حفظ ایمان به ویژه برای جوانان در زمان شاه بسیار سخت بود و خدا را باید سپاسگزار باشیم که جوانان امروز آن آن وضعیت بغرنج فرهنگی را ندیدند.»

این روحانی در بخش دیگری از سخنان خود مدعی شده «نتیجه استفاده کردن از مواهب این دنیا و عالم آخرت کاملاً بالعکس است و اگر می‌خواهیم در آخرت رشد داشته باشیم، باید از این دنیا عبور کنیم.»

موضوع دخالت حکومت و دولت در امور شخصی مردم در ماه‌های گذشته به یکی از محور‌های اختلاف میان دولت حسن روحانی و گروهی از روحانیون تندرو تبدیل شده است.

روحانی می‌گوید دولت وظیفه ندارد مردم را به زور شلاق وارد بهشت کند٬ روحانیون محافظه‌کار نیز می‌گویند دولت اما نباید مقدمه به جهنم رفتن مردم را فراهم کند.

آبتین در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۹۳ :
کاش این آخوند احمق و امثال

کاش این آخوند احمق و امثال این انقدر شعور داشتن که بفهمن ولی و قیم ملت نیستن.

کاربر مهمان در تاریخ ۶ مرداد ۱۳۹۳ :
لعنت به تو

لعنت به تو

ناصر در تاریخ ۵ مرداد ۱۳۹۳ :
اگر حفظ نظام از اوجب واجبات

اگر حفظ نظام از اوجب واجبات است ، بهتر است نطام با جوانان تساهل و تسامح بکند ، چون صبر جوانان لبریز است و چیزی هم ندارند که از دست بدهند . شیرفهم شد جناب صدیقی ؟

حسن در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۳ :
شكر خوردن زياد اقايان

اين اخوندك عادت به شكر خوردن زياد دارد
شما جوانان عزيز و متعهد به نظام إسلامي خم به ابرو نياوريد و ياور رهبر و انقلاب باشيد

حسن در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۳ :
شكر خوردن زياد اقايان

اين اخوندك عادت به شكر خوردن زياد دارد
شما جوانان عزيز و متعهد به نظام إسلامي خم به ابرو نياوريد و ياور رهبر و انقلاب باشيد

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)