خزعلی: جنتی مانع تائید صلاحیت هاشمی لیبرال و به درد نخور در انتخابات سال ۹۳ شد

ابوالقاسم خزعلی می‌گوید برنامه‌های اکبر هاشمی رفسنجانی «لیبرال» و به «درد نخور» برای مجلس خبرگان رهبری به نتیجه نخواهد رسید و او نمی‌تواند ریاست این مجلس را بر عهده بگیرد.

آقای خزعلی در گفتگو با روزنامه «جوان» هاشمی رفسنجانی را فردی معرفی کرده که «با دشمنان نظام و رهبری همدست شده» و در صورت ریاست بر مجلس خبرگان٬ کاری از پیش نخواهد برد.

وی گفته «بعضی‌ها {هاشمی} خیالاتی دارند و ممکن است با آن خیالات تصور کنند می‌توانند کاری بکنند، آن‌ها در مقام براندازی نظام هستند.»

خزعلی اضافه کرده «کسی که فتنه‌گران به او تمایل دارند، نمی‌تواند ریاست {مجلس خبرگان} را بگیرد و در چنین شرایطی اگرهم بیاید، نمی‌تواند مجلس خبرگان را با شرایط کنونی آن اداره کند.»

ابوالقاسم خزعلی از محمدرضا مهدوی کنی٬ محمدتقی مصباح یزدی و احمد جنتی به عنوان سه نفری یاد کرده که در برابر هاشمی رفسنجانی «به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل خواهند کرد.»

خزعلی برای نخستین بار نیز فاش کرده که احمد جنتی٬ دبیر شورای نگهبان صلاحیت هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۳ را رد کرد که این‌کار «ضربه سختی» به هاشمی زد.

اکبر هاشمی رفسنجانی سال ۹۳ و در پی مخالفت احمد جنتی و گروه دیگری از محافظه‌کاران تندرو با حضور وی در عرصه انتخابات٬ رد صلاحیت شد.

برخی اعضای شورای نگهبان و گروهی از محافظه‌کاران می‌گویند جنتی نقش موثری در ردصلاحیت هاشمی نداشته٬ اما خزعلی فاش کرده که دبیر شورای نگهبان مانع تائید صلاحیت وی بوده است.

ناصر در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۳ :
یک نفر به این پیرمرد حال کند

یک نفر به این پیرمرد حال کند که ، مردم دنبال برانداز میگردند ، اگر خیر رهبر را میخواهد ، برای هاشمی تبلیغ نکند . هرچند برانداز بودن با گروه خونی هاشمی نمی خواند . او خوش بانی این بناست .

کاربر مهمان در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۳ :
رفسنجانی عاقبت دروغی که در

رفسنجانی عاقبت دروغی که در سال 68 در مجلس خبرگان گفتی و فضا سازی که کردی را بکش حقته. اینا اگه بتونن ترا هم حصر خونگی میکنن ولی بازم حقته این چه مصیبتی بود که به جون مردم انداختی

shirazi در تاریخ ۱ مرداد ۱۳۹۳ :
حضرت شیخ 1/ اولی ( محمد رضا

حضرت شیخ
1/ اولی ( محمد رضا پهلوی کنی ) که در حال جان کندن است و منتظر که قبض را بگیرد و اطرافیان نیز تا کی میخواهند با این هزینه گزاف اورا با دستگاه نگهدارند ؟ از کجا و جیب چه کسی ؟ و اصولا وجود نامبارک ایشان چه نفعی برای ملت دارد که از جیب ملت این هزینه را میکنند
2/ دومی و سومی هم که بوی تعفن آنها دنیا را پر کرده است که لعنت خدا بر آنها باد و عددی نیستند که بتوانند در برابر آن کثیف الدوله ( هاشمی ) قد علم کنند
انشاالله هر چه زودتر خداوند وجود نحس و کثیف همشان را از سر این ملت پاک کند همچنین رهبر متعفن را

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)