کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران:

بیماران روانی در روسیه با قرآن معالجه می‌شوند

کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران می‌گوید یافته‌های محققان آلمانی نشان می‌دهد که آیات قرآن با یکدیگر هماهنگی دارد و در تیمارستان‌های روسیه از قرآن برای «درمان» بیماران روانی‌ استفاده می‌شود.

به گزارش «رسا»٬ آقای صدیقی شامگاه شنبه (هشتم تیر) این مطالب را در جمع گروهی از مردم تهران بیان کرده است.

وی گفته «قرآن تنها کتابی است که تغییر نظر در آن نیست، از اول تا آخر هیچ وقت قابل عوض شدن نیست و تنها کتابی که آلمانی‌ها به‌ صورت نظم موسیقی درآوردند، قرآن است و دیدند که تمام آیات با هم هماهنگی دارد.»

صدیقی اضافه کرده «در بیمارستان‌های روانی روسیه از آیات قرآن برای آرامش روحی افرادی که گرفتار تشویش روانی هستند، استفاده می‌کنند و می‌گویند اثر آن از هر دارویی بهتر است.»

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از سخنان خود درباره «انحراف» عبد‌الکریم سروش در مواجهه با قرآن سخن گفته است.

وی گفته «همان کسی که با جریانات مخالف نظام مناظره می‌کرد و درس نهج البلاغه می‌گفت، کارش به‌ جایی رسید که در اتاق فکر فتنه بود و در سال ۸۸ آتش بیار معرکه فتنه براندازی بود.»

به گفته صدیقی «این آدم که خودش را باسواد، فرهیخته و معلم نهج البلاغه می‌دانست، کارش به‌ جایی رسید که قرآن را کلام خدا نمی‌داند، می‌گوید قرآن گفته‌های پیامبر است.»

ahmad sarraji در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۳ :
چند وقت پیش ایشون باز فرموده

چند وقت پیش ایشون باز فرموده بودند که فضل الله نوری بعد از اعدام شدن تا صبح قران می خوند .
فکر کنم سیستم این بابا را با قران و گریه تنظیم کرده اند.

bita در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۳ :
این فسیلها عمدا و برای مشوش

این فسیلها عمدا و برای مشوش کردن افکار مردم رو به اینگونه مزخرفات را بیان میکنند وملت را به هر شکل از مسائل اصلی منحرف میکنند و گرنه کیست که دیگر به این خرافات دل میبندد.

کژدم در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۳ :
http://kajdoum1.blogspot.com
و سپس

برای آموزش اطلاعات سپاه . نیروهای وزارت اطلاعات به ایران فرستاده میشوند.

مهرداد در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۳ :
مارادونا رو ول کن غضنفر رو

مارادونا رو ول کن غضنفر رو بچسب که پدر مارو در آورد نمیدونم مقام عظمی چقدر ذلیل شد که نمیتونه اینهارو جمع کنه واقعا؟چقدر خجالت بکشیم ما تو دنیا ؟3

ایران دوست در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۳ :
بیما ران روانی در روسیه....

چند وقت پیش یکی دیگر از همین نوع طرز فکر ها کفته بود، در ایتا لیا یک بیمار که
سرطان پروستات داشته را، با چپاندن ... به مقعد بیمار ، سرطان او شفا داده شده.
واقعاً با این اضهار نظر ها انسان نمیداند بحال روزگار این ملت گریه کند یا بخندد.

در ضمن این آقای سروش که این صحبت را کرده، اگر اکنون در ایران میبود در مورد قرآن و دین بطریق دیگر صحبت میکرد. من کاری به نظر ایشان در مورد قرآن که درست یا غلط است کاری ندارم . به این مطلب باید جدا پر داخته شود. بنظر من هر کس خود باید قرآن را بخواند و در بیان آن تعمق کند، که آیا این کلام خدا میباشد یا کلام خود محمد.
اما اکر آقای صدیقی ما هیت آقای سروش، که چه جنا یتی در حق دانشگاه های ایران با آن انقلاب فرهنگی!!! که کردند ( ما میخوا هیم محیط دانشگاه هارا عطراگین اسلامی بکنیم) ایشان را افشا میکرد بهتر بود.
باور کنید اینقدر که کشور و ملت ایران از امثال روشنفکرانی!!!! چون آقای سروش و سروش ها ضربه خورده، از آخوند ها ضربه نخورده. شا ید عد ه ئی بمن خورده بگیرند، ولی قبول کنید همین آقا یان با عث تسلت آخوند ها بر کشور ملت شدند. بعنوان روشنفکران !!!! خارج تحصیل کرده وارد معرکه شدندو دنبال قدرت بودند، در حا لیکه آخوند را نشنا خته بودن، همینکه آخوند هابر قدرت سوار شدندن ایشان و دیگر کسانیکه همانند ایشان خواب خیال قدرت در
سر داشتند به جا ئی فرستادند، که خودشان هم فکر آنرا نمیکردند.
ایشان میگوید مو لوی شناس میباشد، جناب اگر شما مو لوی را خوب فهمیده بودی، از او یاد میگرفتی، که او از دست همین نوع آخوند های زمان خود مینا لید و از آنها دوری میگرفت. البته شما داستان های مو لوی را برای دیگران تفسیر میکنید، ولی برای خود شما کار برد ندارد. البته مشخص است چرا، دنبال قدرت بودن و بقدرت رسیدن، بسیاری از انسان ها را کور میکند.
شما این همه سال در فرنگ بودید، از این همه نویسنگان غربی که آثار آنها را اگر خواندید!!! ذره ئی در س نگرفتید و فقط وجود خود را در غرب و تحصیلات خود را بر روخ مردم کشیدید. شما سخرانی میکنی و میگوئی هنوز در مورد عمل کرد خمینی نمیتوان قضا وت کرد یا نظر داد.
شما و امثال شما آقای سروش، قبل از هر چیز باید از عمل کرد گذشته خود از پیشگاه ملت ایران عذر خواهی کنید و طلب پوزش.
آقای سروش ولی برانات صدر اعظم سال های 1972 تا 1974 ، در زمان حیاط خود وقتی به لهستان مسا فرت کرد، در پای قبر سرباز گم نام زانو زد و از ملت لهستان بخا طر جنا یت های نازی ها اظهار شرم و عذر خواهی کرد، در حا لیکه هیچکس از او انتظار چنین کاری را نداشت با وجود اینکه از مخا لفین جنگ و حذب نازی بود و به تبعید رفته بود. آری گاهی باید از دیگران درس عبرت گرفت .

علیرضا در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۳ :
پس چرا

چرا تا کنون شما و ایادیتان معالجه نشده اید

مسعود در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۳ :
https://www.example.com
چند روز قبل

چندروز قبل گفتم از این ادم هرازچندگاهی جملاتی بیرون میزند که با هیچ عقل سلیمی تطابق ندارد .گفتم تا چند روز اینده منتظر باشید داستان تازه ای مطرح میکند . این ادم مثل اینکه به او ماموریت داده اند تا هر چند وقت یکبار مطلبی ادعا کند تا افکار پریشان جامعه را پریشانتر کند. وباعث شود تا افکار عمومی مسیر تعقلش به سمت وسویی دیگر برود. مثل اینکه دقیقا موفق هم هستند. دوروز قبل از تلاوت جنازه شیخ فضل الله نوری صحبتی کرده بود ودفعات گذشته هم داستانهای دیگری داشت. به هرحال " هر دم از این باغ بری میرسد -- تازه تر از تازه تری میرسد".

فاروق در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۳ :
گزافه گویی صدیقی

نماز جمعه در ایران صفوی ولوی=طرهات گویی

قاسم سلیمانی در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۳ :
پس شما هم اگر زحمتی نیست یک

پس شما هم اگر زحمتی نیست یک تک پا برو روسیه، شاید معالجه شدی. اگر ایران بمانی که حالت روز به روز بدتر میشه. از قیافت هم معلومه

حسین در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۳ :
مالخولیای فتنه

آقای صدیقی پس هر چه زودتر خودتان بهمراه رهبر معظم وبقیه که از مالیخولیای فتنه زجر میبرید هر چه زودتر پیش روسها بروید تا با قرانی که شما ها استفاده از آن را هنوز نیاموخته اید این مرض زجر دهنده همه ی شما را معالجه کنند! شاید از این بد بختی نجات پیدا کنید!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)