«گفتم به لبت چيست بگفتا که نمک»

یکی از فعالان سایبری حزب‌الله در صفحه «گوگل پلاس» خود از اختلاط دختران و پسران حزب‌الله در اردو‌ها و شبکه‌های اجتماعی و برخورد‌های دوگانه با این موضوع انتقاد کرده است.

متن کامل این پست:

۱- يادم می آيد، دوران دانشجويی، بچه‌های کلاس تصميم گرفته بودند برای درس عکاسی خبری همراه هم جايی بروند برای عکاسی؛ با مدير گروه که صحبت کرديم گفت به دليل ضوابط، بايد تفکيک بشويد، دختر‌های کلاس اين هفته بروند و پسرها هفته بعد.

اتفاقا من برعکس اکثر بچه‌ها موافق تصيم مدير گروه بودم. هم حاشيه‌ها کمتر می‌شود و هم اگر هدف عکاسی باشد خدشه‌ای به آن وارد نمی‌شود. خلاصه به هر طريقی بود بچه‌ها به تصميم مدير گروه جبرا و اختيارا رضايت دادند.
 
چند هفته از اين اتفاق گذشت تا اينکه بسيج دانشگاه  تصميم به برگزاری اردوی مختلط راهيان نور  گرفت!  زير پوستر اردوی بسيج يک بنده خدايی که حتم دارم از بچه‌ای کلاس ما بود نوشته بود: اختلاط ممنوع جز برای خواهران و برادران بسيجی!
هر چه فکر کردم، نتوانستم دليل منطقی برای برخورد دوگانه دانشگاه با اردو ها بياورم.

۲- ديروز يکی از دوستان من را به گروه شعری در وايبر اضافه کرد، گروهی متشکل از همين کاربران خانم و آقای ارزشی.

يکی از آقايان شعری فرستاده بود با اين مضمون: گفتم به لبت چيست بگفتا که نمک/ گفتم بمکم يا نمکم گفت نمک

از قضا گوشی من در همين لحظه دست يکی از دوستان بود، تا چشمش به پيام افتاد با خنده گفت: می‌بينم که شماها هم راه افتادين و فقط ادعاتون برای ماست.

باز هر چه فکر کردم، نتوانستم دليل منطقی برای رفتار دوگانه اين دوستان پيدا کنم!

Printer-friendly version
برچسب ها:
ناصر در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۳ :
دلیل برگزاری مختلط اردوی

دلیل برگزاری مختلط اردوی راهیان نور ، ایجاد جاذبه برای شرکت در اردو بوده است ، عزیز برادر .فهمیدن آن خیلی مشکل بود ؟ تا چندی دیگر نماز جمعه را هم مختلط برگزار میکنند ، چرا که نمازگراران حرفه ای موجود به کهن سالی رسیده اند .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)