احمد جنتی٬ دبير شورای نگهبان:

دو سال آينده مسائل مختلفی پيش خواهد آمد

احمد جنتی٬ دبير شورای نگهبان می‌گويد که نگرانی برخی مسئولان نظام است٬ «ساکتين فتنه» مجرم هستند و در دو سال آينده مسائل مختلفی پيش خواهد آمد.

به گزارش خبرگزاری فارس٬ آقای جنتی روز سه‌شنبه (۲۰ خرداد) در همايش نشست زنان اصولگرا اين مطالب را بيان کرده است.

وی گفته که نگران برخی مسئولان نظام است و « فرادی منافق هستند و فقط ادعا می‌کنند {پيرو رهبر هستند}٬ اما پای عمل که می‌شود عقب می‌کشند.»

جنتی درباره وقايع سال ۱۳۸۸ نيز گفته «بعضی از مسئولان با سکوت خود٬ فتنه را امضاء‌ کردند که مجرم هستند و خداوند به وقتش روزی از آنها انتقام می‌گيرد.»

وی افزوده «واقعاً سکوت، برخی اوقات خيانت است. آنهايی که فتنه‌گری کردند می‌گويند اگر کار ما بد بود فلان مقام {رهبر} بايد به ما می‌گفت.»

دبير شورای نگهبان همچنين گفته «ناراحتی من از اين است که چرا يک عده جوان که امام و رهبری را قبول داشتند در دام اينها افتادند.»

جنتی در بخش ديگری از سخنان خود مدعی شده که «نيروهای ولايی در کشور فراوان هستند و نقش اول را در حمايت از ولايت فقيه و خط امام بر عهده دارند.»

به ادعای وی «اين نيروهای ولايتمدار دروغ نمی‌گويند که ولايت فقيه را قبول داريم و حاضرند که فداکاری کنند، بنابراين نبايد حس کنند که تنها هستند.»

دبير شورای نگهبان در پايان گفته که «در دو سال آينده مسائل مختلفی پيش می‌آيد و ما بايد بصيرت‌دهی کنيم که در آن زمان دچار مشکل نشويم.»

منظور وی از مسائل مختلف انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس است که محافظه‌کاران تندرو نگرانی از دست دادن کرسی‌های خود در اين مجالس هستند.

محافظه‌کاران تندرو به شدت نگران فعاليت مشترک اکبر هاشمی رفسنجانی٬ حسن روحانی٬ محمد خاتمی و برخی ديگر از رهبران اصلاح‌طلب در اين دو انتخابات هستند.

مهرداد در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ :
بصیرت جنتی !!

عصاره بصیرت شما احمدی نژاد بود با اینهمه رسوایی و دزدی و غارتگری . شرم نمیکنید واقعا ؟ واقعا نمیدانید یک جوان بیکار و مستاصل بصیرتش از شما و رهبرتان بیشتر است ؟

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)