کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

مرگ بر تفکری که از عزت مردم ایران صرف‌نظر کند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران آرزوی «نابودی» کسانی را کرده که به گفته وی می‌خواهند از برنامه موشکی و هسته‌ای جمهوری اسلامی «چشم‌پوشی» و آن را به «بیگانگان» بدهند.

به گزارش ایسنا٬ آقای صدیقی این اظهارات تند را در جمع گروهی از نیروی‌های سپاه یزد بیان کرده و افزوده «مرگ بر این تفکراتی باد که از عزت و سرافرازی و رفاه مردم ایران صرف‌نظر می‌کنند.»

اشاره غیرمستقیم امام جمعه موقت تهران در این سخنان دولت حسن روحانی و سیاست‌های آن است که با انتقاد و اعتراض محافظه‌کاران تندرو مواجه شده است.

حملات این محافظه‌کاران که بسیاری از آن‌ها حامی علی خامنه‌ای نیز محسوب می‌شوند در دو هفته گذشته به طرز بی‌سابقه‌ای علیه دولت افزایش یافته است.

احمد علم‌الهدی و احمد جنتی دو امام جمعه مشهد و تهران نیز در خطبه‌های نماز جمعه انتقادهای تندی متوجه دولت روحانی کرده‌اند که البته از سوی رئیس جمهوری نیز بی‌پاسخ نمانده است.

کاظم صدیقی یکی دیگر از امامان جمعه موقت تهران است که در ماه‌های اخیر حملات علیه دولت یازدهم را آغاز کرده و به انتقاد‌ها و اعتراض‌های خود علیه سیاست‌های این دولت همچنان ادامه می‌دهد.

حامیان علی خامنه‌ای می‌گویند دولت حسن روحانی برای تعطیلی برنامه موشکی و هسته‌ای جمهوری اسلامی گام برداشته٬ اما آن‌ها اجازه چنین اقدامی را به وی نخواهند داد.

ایلیا در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ :
دجالان هزاره سوم

نه تنها مرگ بر کسانیکه از عزت مردم  صرف نظر میکنند بلکه لعنت
 خداوند بر انهائیکه بنام خدا دین و ایمان را از مردم گرفته اند و مثل زالو 
خون ملت را میمکند انشالله روسیاه دنیا و اخرت باشند که هستند.
همان بس خدایشان موشک و انرژی هسته ای شده

Ahmad در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ :
امام جمعه موقت همیشه گریان تهران

امام جمعه موقت همیشه گریان تهران
حالا به گریه هات ادامه بده شاید فرجی بشه بعد از سه دهه شاید امام جمعه دایمی اش کردند

جنگ گرگ ها

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)