بازداشت سازندگان یک کلیپ

See video

تلویزیون ایران روز سه‌شنبه (۳۰ اردیبهشت) گزارش کوتاهی از شش جوانی که به اتهام ساخت «کلیپی مبتذل» از سوی پلیس بازداشت شده بودند را پخش کرد.

حسین ساجدی‌نیا٬ فرمانده پلیس تهران بزرگ گفته سه دختر و سه پسری که در این کلیپ {هپی ایرانی} ایفای نقش کرده بودند در کمتر از «شش ساعت» شناسایی و بازداشت شده‌اند.

این مقام پلیس عامل اصلی ساخت این کلیپ را فردی با هویت اختصاری «س. س» معرفی کرده است.

تهمتن - ش در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۳ :
اصلاح و تجدید نظر در نظر قبلی خود

از آنجاییکه هنگام نوشتن نظر قبلی خود؛ هیچگونه دسترسی و صحت این کلیپ را نداشتم و اضافه بر آن دروغگویی سران نظام در هر زمینه؛ باعث اشتباه در بخش نخست نظرم گردید. اما بخش بعدی نظرم که درمورد احتمال کلیپ های در آینده است؛ چه زود به وقوع پیوست. حتما در یوتیوپ که چند دختر زیبای دبیزستانی یک آخوند را که نماد حکومت آخوندی - اسلامی ست را دیده اید که چگونه آخوندان و حکومت شان را به لجن کشیده اند. باز هم منتظر کلیپ های بعدی باشید.

کاربر مهمان در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
به کررات شنیدم یا برای خودم و

به کررات شنیدم یا برای خودم و دوستانم پیش اومده که توی شهر با مواردی از کیف قاپی و دزدی خونه تا بلند کردن و دزدیدن ماشین با جرثقیل اتفاق افتاده و نقش پلیس مثل بادمجون توی باغچه بوده و هیچ غلطی نکردند.
ده ها بار معامله و مصرف مواد مخدر که جوونای مردم رو بیچاره کرده رو توی شهر دیدم و ظاهرا اینها یا زور برخو ندارن و یا ارادشو.
وقتی که به شادی و خوشی مردم و چیزی که ربطی بهشون نداره میرسه قدرتمندترین پلیس جهان میشن و اگر طرفشون 4 تا دختر و پسر با جرم بی حجابی و کلیپ بیرون دادن و مهمونی گرفتن باشه پدر 4 تا جوون بیچاره رو که یه کار جالب کردن در میارن.
نکته دیگه این کلیپ هم نمک خبرنگار بی شرف 20:30 تو برخورد با 4 تا جوون بیچارست.

تهمتن - ش در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
دروغ است

این کار خود حکومت است و برای پیش گیری ست. اگر حقیقت داشت پس چرا دزدانه با دستگیر شدگان قلابی مصاحبه میکنید !!؟؟ در پایان این دروغ هم نام تهیه کننده را س . س گذاشته اند !! شاید هم برای حفظ آبروی کسیکه آبروی نظام اسلامی را برده است !!؟؟ خوشبختانه احمق و نادان اند و همه چیزشان احمقانه است. اما شاید مبارزین در حال ساختن چنین کلیپ هایی هستند که حکومت پا بگور از آن بو برده است. اما مبارزین قطعا مسایل امنیتی را رعایت کرده و دستگیری شان محال است. ارتجاع نفس های آخر را میکشدو شدیدا ضعیف شده است از بند سیاه و سفید هم می هراست واگر تهیه ی این نوع کلیپ ها بوسیله مبارزین شروع گشته؛ با رعایت مسایل امنیتی؛ آنرا ادامه داده و از دروغ وهارت وپورت قلابی جنایتکاران ترسی بدل راه ندهید. حکومت آشفته است و در حال فروریزی از درون است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)