احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد:

نباید با کافر نجس‌العین سر یک میز نشست

احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد گفته با کمک افراد معتکف می‌توان «همه مشکلات» کشور را حل کرد٬ برای رفع مشکلات با «کافر نجس‌العین» سر میز نشستن درست نیست و «قیمت» حسن همجواری با عربستان سعودی «سلاخی شیعیان» است.

آقای علم‌الهدی این اظهارات را در نماز جمعه ۲۶ اردیبهشت ماه شهر مشهد بیان کرده است.

وی گفته «۷۰۰ هزار» معتکف در کشور نیروی انسانی است که می‌توان به واسطه آن‌ها «همه مشکلات» کشور را حل کرد.

امام جمعه مشهد افزوده «اینکه برای رفع مشکلات با یک کافر نجس‌العین سر میز بنشینیم درست نیست.»

اشاره وی به مذاکرات هسته‌ای میان جمهوری اسلامی و غرب است که در حال حاضر در وین در جریان است.

روحانیون و نظامیان حاکم بر ایران بدنیال آغاز این مذاکرات بار‌ها به دولت حسن روحانی درباره عبور از آنچه خطوط قرمز می‌خوانند٬ هشدار داده‌اند.

علم‌الهدی هم به مسئولان اجرایی هشدار داده اظهارات علی خامنه‌ای را «شعر و شعار» تلقی نکنند.

وی افزوده است: «ما با چنین جوهره‌ای {جوانان معتکف}، با تحریم آمریکا مشکل نداریم. حضور یک جوان مخترع و دانشجو در اعتکاف نشان می‌دهد هر حرکتی می‌خواهیم در کشور انجام دهیم با تکیه بر این جوهره می‌توان به سرانجام رساند.»

امام جمعه مشهد به دعوت رسمی عربستان سعودی از محمدجواد ظریف٬ وزیر خارجه برای سفر به این کشور نیز واکنش نشان داده است.

وی اظهار کرده «ما باید با عربستان سعودی حسن همجواری داشته باشیم اما به چه قیمت؟ آیا به قیمت اینکه ایادی آن‌ها، شیعیان کشورهای اسلامی مانند بحرین را به سلاخی بکشند؟»

کاظم صدیقی٬ امام جمعه تهران هم به تیم مذاکره‌کننده توصیه کرده که «به دشمن خوش‌بین بودن شرط کیاست و ایمان نیست. ‎»

وی از وزارت کشور، اطلاعات، علوم و ارشاد نیز خواسته «در عزل و نصب‌ها تدین را در نظر بگیرند‎» و نگذارند «اینقدر گناه شایع شود که استحقاق عذاب الهی مهیا شود. ‎»
 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
حضرت آقا شما هیچوقت با کافر

حضرت آقا شما هیچوقت با کافر نجس العین مشکل نداشته ای. چون تا دیروز که رفیقتون رئیس دولت بود حاصل عملکردش که همیشه شما به آن افتخار میکنید تبدیل چین به شریک تجاری اول این مملکت آریایی بود. و البته در مقایسه چینی ها و غربی ها همین بس که کافر نجس العین دقیقا مصداقش چینی ها هستند که اگر با آنها دست بدهی باید دستت را آب بکشی و یا حتی زنان مسلمان باید در مقابل زنان کافر نجس العین یعنی چینی ها حجابشان را حفظ کنند ولیکن در مورد غربی ها چون اهل کتب الهی هستند مصداق نجاست نداشته و برخورد با آنها و معامله با آنها هیچ منع خاص شرعی ندارد.
ضمنا حاج آقا یادت نره که همین 5 سال پیش رفیق شفیقت مموتی هوگو چاوز رو که اعتقادات مسیحی ای هم نداشت و یک کمونیست بقول شما کافر نجس العین بود رو برداشت عالما و عامدا برد حرم حضرت رضا و اگر واعظ طبسی بیرونشان نمیکرد او را داخل ضریح مطهر هم میبرد که حرمت شکنی را کامل کرده باشد.طرفه اینکه امثال شما از قبل ایشون نون میخورید و سوار ملت هستید ولی تا به امروز اگر از سنگ صدایی شنیده شده باشد ولی ما از تو صدایی نشنیده ایم که اعتراض کرده باشی به این حرمت شکنی آشکار محمود احمدی نژاد چون قبلش حسابت رو پرکرده بود و دهانت را تا به همین امروز بسته است و حالا دلواپس شده ای که دیگر چطوری میتوان دولت و ملت را تلکه کرد تا شکم فربه ات فربه تر شود.
حاج آقا بترس از اون روزی که آبرویت برود و همه ببینند اون بشکه عرق ات رو!!!!!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
من کاملا با ایشان موافق هستم

من کاملا با ایشان موافق هستم زیرا تنها راه رفع مشکلات کشور شکست مذاکرات و افزایش هزاربرابری تحریم هاو متلاشی شدن اقتصاد جمهوری اسلامی و سقوط نظام است
زنده باد دلواپسان

ناصر در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
نه اینکه این آخوند با سلاخی

نه اینکه این آخوند با سلاخی انسانها مشکل داشته باشد . سلاخی را هم ظاهرا ارثیه پدری اخوندهای حاکم در ایران میداند ، همانطور که امام راحل عظیم الشان در سال 67 عمل کرد و امام حاضر ایضا عظیم الشان هم حسرت شکستن رکورد سلف صالح را میخورد .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)