هشدار درباره احتمال توسل حزب‌الله به رسانه‌های بیگانه

یکی از وبلاگ‌نویسان حزب‌الله به مقام‌های جمهوری اسلامی نسبت به بروز این ذهنیت در لایه‌هایی از اجتماع که تنها راه «احیای حقوق شهروندی» توسل به رسانه‌های خارجی و «دستگاه خبیث تبلیغاتی بیگانه» است٬ هشدار داده است.

وی در وبلاگ خود نوشته که «سوءاستفاده برخی مسئولان امنیتی و قضایی از نجابت بچه‌های حزب‌اللهی بر کسی پوشیده نیست.»

متن کامل این پست وبلاگی با عنوان «از اوین تا زندان‌های قم و یک تأمل»:

یک:
چند روزی است که زندان اوین یک بار دیگر مورد توجه رسانه‌های داخلی و خارجی قرار گرفته است. ادعای ضرب و شتم چند نفر از زندانیان توسط مأموران زندان در رسانه‌ها چنان پررنگ و لعاب و برجسته شده است که انگار مهم‌ترین حادثه ضد بشری تاریخ به وقوع پیوسته است!

اصل ماجرا از سوی منابع ایرانی اینگونه توضیح داده شده که بر اساس شواهد موجود، برخی از زندانیان به طور پنهانی و برخلاف مقررات زندان به وسایل ارتباطی دست یافته و گزارش‌هایی غلط را برای سیاه نمایی از اوضاع داخل زندان‌ها به رسانه‌های بیگانه مخابره (بخوانید جاسوسی) می‌کردند.

به دنبال تجسس مأموران زندان برای یافتن وسایل ارتباطی، تعداد اندکی از زندانیان اقدام به درگیری با مأموران می‌کنند که در ‌‌نهایت با مضروب شدن آن‌ها این قائله خاتمه می‌یابد. آن چنان که شاهدید انعکاس فوری این خبر در سطح جهانی، باعث برخورد انفعالی مسئولان قضایی و امنیتی گردید. از وزیر دادگستری تا برخی مقامات عالی قضایی در این باره به اظهار نظر پرداخته‌اند. مجلس وارد این ماجرا شده و رئیس زندان‌های کشور را برای ادای توضیحات احضار کرده است. مسئولان اوین بلافاصله ترتیب ملاقات خانواده‌های زندانیان را داده و با دستپاچگی به تهیه خبر از این اقدام خود پرداختند...

دو:
بیست و یکم اسفند نود و دو، با یورش مأموران امنیتی قم در چند مرحله حدود سی تن از طلاب و روحانیون بسیجی در شهر مقدس قم به جرم تصمیم برای پیاده روی عدالتخواهانه از حرم تا مسجد مقدس جمکران، بازداشت شدند.

برخورد غیرانسانی برخی مأموران، رفتار غیر مؤدبانه بعضی کارکنان دادگاه ویژه، ضرب و شتم وحشیانه یکی از طلاب، نگهداری دستگیرشدگان در فضای سرد و بدون غذا، انتقال یکی از روحانیون به بند اراذل و اوباش و اعمال رفتارهای خلاف شرع (که این قلم از شرح آن به منظور پرهیز از سوءاستفاده دشمنان و به امید رسیدگی مقامات ارشد نظام معذور است)، توهین‌های مکرر و وقیحانه یکی از کارکنان روانی دادگاه به دستگیر شدگان، اعمال فشار روحی به یکی از روحانیون از طریق ملاقات اجباری با فرزندان خردسالش آنهم با لباس زندان و بستن سه عدد دستبند به او، مصادره کامل گوشی همراه تعدادی از بازداشت شدگان، پلمپ اتاق محل ملاقات طلاب عدالتخواه و... بخشی از نوع رفتارهایی است که چندی پیش با مخلص‌ترین فرزندان اسلام و ولایت صورت گرفته است.

جالب آنکه رسانه‌های داخلی در ائتلافی نانوشته با رسانه‌های معاند و دشمنان اصلی تفکر عدالتخواهی، واکنش بسیار اندکی نسبت به فجایع ذکر شده داشته‌اند.

سه:
یکی از طلاب بازداشت شده در زمان حضور در دادگاه ویژه از یکی از کارکنان این دادگاه پرسید: آیا کمتر از آنچه که با روحانیون خط مقدمی و پیشمرگان صادق ولایت کرده‌اید را می‌توانستید بر سر روحانیون فتنه گر و بیت انگلیسی یکی از منادیان تفرقه بین مذاهب هم بیاورید؟ آن مسئول محترم هم صادقانه پاسخ داد: خیر! دست به این‌ها بزنیم صدای بوق‌های استکبار در می‌آید و عرصه بر ما تنگ می‌شود و....!!

چهار:
سوءاستفاده برخی مسئولان امنیتی و قضایی از نجابت بچه‌های حزب اللهی و دلدادگی بی‌توقع این قشر مظلوم نسبت به آرمان‌های امام و شهدا و رهبری معظم انقلاب بر کسی پوشیده نیست. با این وصف آنچه که در مقایسه انفعال در مقابل زندانیان فتنه گر اوین و تجرّی نسبت به نیروهای ارزشی مشاهده می‌شود آیا ممکن نیست باعث بروز این ذهنیت در لایه‌هایی از اجتماع شود که تنها راه دفاع از حریم شرافت انسانی و احیای حقوق شهروندی، توسل به دستگاه خبیث تبلیغاتی بیگانه است؟

آیا بعضی مسئولان نفت خور جمهوری اسلامی حواسشان هست که با برخورد دوگانه خود در قبال متهمان، در حال سلب اعتماد عمومی از نهادهای داخلی و ارتکاب ناخواسته خیانتی بزرگ و جبران ناشدنی در حق نظام مظلوم اسلامی هستند؟

این قلم بر اساس شواهد و قراین موجود و از سر خیرخواهی به مسئولان پیگیری حادثه تلخ و ناگواری که در اواخر اسفند گذشته با تحریک نماینده دولت در قم و میدان داری دادگاه ویژه روحانیت رقم خورد قاطعانه هشدار می‌دهد که هیچ تضمینی برای استمرار صبر نجیبانه تعدادی از نیروهای عدالتخواه وجود نداشته و در صورت عدم تنبیه مسئولان اصلی این رخداد سیاه و کم نظیر به خصوص آن کارمند دون پایه (از نظر شخصیتی) و فاقد تعادل روانی در دادگاه ویژه، عواقب اجتناب ناپذیر افشاگری تعدادی از طلاب عدالتخواه بر عهده متولیان امر خواهد بود.

Printer-friendly version
برچسب ها:
کاربر مهمان در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
در آخر حزب الله به سرنوشت

در آخر حزب الله به سرنوشت اخوان المسلمین دچار خواهد شد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
در عوض شما می روید به بهشت

در عوض شما می روید به بهشت ولی عوامل فتنه به جهنم می روند

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)