کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران:

نقشه‌های خطرناکی برای مجلس خبرگان کشیده‌اند

کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران نسبت به «نقشه‌های خطرناک» عده‌ای برای مجلس خبرگان رهبری هشدار داده و گفته باید در مقابل این افراد و نقشه‌ها «هوشیار» بود.

به گزارش خبرگزاری «رسا»٬ آقای صدیقی روز شنبه (۱۳ اردیبهشت) در بابل افزوده «دشمن» با استفاده از «نفوذی‌های خود» قصد دارد نفوذ خود در انقلاب را بیشتر کند.

وی گفته «از ابتدای انقلاب عده‌ای نفوذی خودشان را در بین نیروهای انقلاب جای دادند و سعی کردند تا خود را همراه آن نشان بدهند٬ اما به تدریج ماهیت خود را علیه این نظام و ملت و ولایت فقیه نشان دادند.»

وی از این عوامل «نفودی» به عنوان «سردمداران فتنه‌های» دو دهه اخیر انقلاب یاد کرده و افزوده «عده‌ای نفوذی خواستند تا در فتنه ۱۸ تیر ۷۸ و نیز فتنه ۸۸ این نظام را سرنگون کنند.»

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از سخنان خود به عده‌ای اشاره کرده که «با پذیرش قطعنامه جام زهر را به امام راحل تحمیل کردند.»

به گفته وی «بسیار افرادی بودند که برای این نظام به زندان رفتند و شکنجه شدند اما امروز آنچنان از مسیر اسلام و انقلاب جدا گشتند که منکر کلام الهی و رسول خدا می‌شوند.»

کاظم صدیقی در دو هفته گذشته حملات تندی متوجه حسن روحانی٬ اکبر هاشمی رفسنجانی٬ محمد خاتمی و افراد دیگری کرده که به گفته وی در صف «غرب‌گرایان» هستند.

صدیقی به همراه دیگر روحانیون نزدیک به علی خامنه‌ای بار‌ها از این افراد و جریان‌های حامی آن‌ها به عنوان «خطری» برای انقلاب یاد کرده و نسبت به برنامه‌ریزی آن‌ها برای تغییر ترکیب مجلس خبرگان هشدار داده‌اند.

احمد جنتی نیز چندی پیش بی‌آنکه نامی از این افراد و جریان‌ها ببرد٬ هشدار داده بود که عده‌ای قصد تصرف مجلس خبرگان را دارند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
نقشه خطرناک از نظر شما یعنی

نقشه خطرناک از نظر شما یعنی اینکه نتونید با هزار تا دوپینگ برید تبدیلش کنید به مجلس سفلگان.
یعنی اینکه این مجلس بعد از یک تاخیر 25 ساله به وظیفه خود عمل و اشتباه خود را اصلاح و خیل مداحان قدرت را از قدرت برکنار کند و جلوی دیکتاتور را بگیرد مطمدن باشید شورای نگهبان تا هست نخواهد گذاشت میزان رای مردم باشد

روشنفکر غرب زده در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
چهار نکته مهم و کلیدی و یک درخواست

اول- آن جام زهر نه مانده مخزن زهری بود که ظرف مدت هشت سال ونیم به زور به خورد یک مملکت داده شد تا بلکه یک تصفیه حساب شخصی با صدام محقق گردد که نشد. حالا اگر قطعنامه را تحمیل نکرده بودند چه می شد لابد انتظار داشتید جنگ تا همین امروز هم ادامه پیدا می کرد و منافعش کماکان نصیب عده ای خاص میشد که فرموده اند " وَ کانَ فی الحَربِ منافعٌ لِلخَواصّ اِن کُنتُم تَعلَمُون".
دوم- مجلس خبرگان خودش به صورت بالقوه یک عنصر بسیار خطرناک برای مملکت است به نحوی که کسی جرأت نمی کندبرای این مجلس هزار دستان خوابی ببیند. برعکس بفرمائید تحقیق کنید ببینید آنها دارند چه خوابی برای رهبرتان می بینند. البته شما نیاز به تحقیق ندارید و قطعاً از این امر مطلعید که چنین زمزمه ای را شروع کرده اید.
سوم- ملت ایران غرب گرا نیستند همانطور که عرب گرا هم نیستند. این نحوه رفتار ناخوشایند امثال شماست که عده ای را به دامن غرب هُل داده وماهم که مانده ایم نمی توانیم برویم وگرنه فردا امکانش فراهم بشود اکثریت عازم خواهیم شد اما این نه از سر غرب گرائی که از سر عرب گریزی است. هیچ آدم عاقلی در جائی که بوی فساد و تعفن فراگیر شده است تاب ماندن ندارد و اگر نتواند گند زدائی کند شرط عقل ترک محیطهائی است که جز برای رشد کرم و انگل مساعد نیستند.
چهارم- اگر ما زندان رفته ها دیگر با شما زندان نرفته های عافیت طلب همرام نیستیم باید ببینید اشکال کار خودتان چه بوده است . وگرنه برای ما ماهیت شماها روشن است که با دارو دسته رجوی تفاوتی ندارید و تنها روش نفاقتان متفاوت است .
و پنجم- حاجی تورو جون هرکی دوست داری یه خرده گریه کن ما می خوایم یه کم بخندیم.

ناصر در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
لابد ملاک این جناب برای تشخیص

لابد ملاک این جناب برای تشخیص نفوذی های دشمن از بین نفوذی ها ، نبریده بودن نفوذی های دشمن است . باید توجه داشته باشد که نفوذی صهیونیست با نفوذی خود فرقی ندارد .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)