کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

مسئولان با مردم با صلابت و جسارت برخورد می‌کنند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران از برخورد «ضعیف» مقام‌های دولتی با «دشمنان» انتقاد کرده و گفته «متاسفانه مسئولین در برابر مردم خودمان با جسارت و با صلابت برخورد می‌کنند.»

آقای صدیقی روز پنجشنبه (۱۱ اردیبهشت) در جمع گروهی از دانشجویان گفته که این برخورد‌ها «برخلاف اشداء علی الکفار و رحماء بینهم است.»

امام جمعه موقت تهران اشاره صریحی به نام و عنوان این مسئولان نکرده٬ اما به نظر می‌رسد منظور وی دولت حسن روحانی و عملکرد آن در حوزه سیاست خارجی باشد.

محافظه‌کاران تندرو که اکثریت حامیان علی خامنه‌ای را تشکیل می‌دهند موضع دولت روحانی در برابر غرب را «منفعلانه» و از روی «ضعف» ازریابی کرده و خواستار تجدیدنظر در این سیاست‌ هستند.

صدیقی نیز در این زمینه گفته «آدم‌های ترسو، طمع‌کار و رفاه‌طلب نمی‌توانند مرد جنگ باشند و توان مقابله با قدرت‌های بزرگ دنیا را ندارند، چون در باتلاق دنیا گیر کرده‌اند.»

وی هفته گذشته نیز گفته بود نگران به باد دادن «دستاورد‌ها» و «سرعت فوق‌العاده‌» جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف از سوی افراد «ضعیف‌النفس» است.

اشاره امام جمعه موقت تهران به مذاکرات هسته‌ای دولت حسن روحانی با گروه ۱+۵ به خصوص آمریکا است که حامیان علی خامنه‌ای منتقد آن هستند.

آن‌ها همچون صدیقی می‌گویند هرچند رهبر اجازه انجام چنین مذاکره‌ای را صادر کرده٬ آما مذاکره کنندگان ایران نباید از موضع جمهوری اسلامی عقب‌نشینی کنند.

گروهی از محافظه‌کاران در عین حال تیم مذاکره کننده هسته‌ای را به «خیانت» متهم کرده و می‌گویند این تیم تمام دستاورد‌های هسته‌ای نظام را در توافقنامه ژنو بر «باد» داده است.

ايراني گم نام در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
شيخك گريان

مسئولان نظام شما شيادان مانند شير بيشه هستند فقط در مقابل مردم نادان وجاهل به حقشان غرانند ولي در مقابل به قول شما قدرت عرض اندام ندارند وچون دستشان براي آنان خوانده شده چيزي ندارند كه عرضه كنند . ولاجرم به رقص قهرمانانه ميپردازند .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)